TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mama Tata... Start Poradnik na czas ciąży porodu i połogu

Ocena:
(3 opinii)

Takiego poradnika szukałaś Ty i Twój mąż! Autorki krok po kroku wprowadzają rodziców oczekujących na narodziny dziecka w tajniki ciąży, porodu i połogu. Łączą fachową wiedzę położniczą z barwnymi przykładami z życia swojego oraz instruktorek opiekujących się kobietami w szkole rodzenia.

Bardzo konkretnie pokazują, jak ważną rolę odgrywa w tym wyjątkowym czasie ojciec dziecka. Książka daje rodzicom nadzieję, że poród może być pięknym i dobrym doświadczeniem. Zawiera także szczegółowe wskazówki, które pomogą rodzicom z radością i spokojem przeżyć narodziny dziecka.

Aleksandra Nitkiewicz to szczęśliwa żona i mama trójki dzieci, z wykształcenia polonistka. Zachwyca ją życie w każdym jego przejawie, dlatego jest współtwórcą i zarazem instruktorką szkoły rodzenia, promującej porody naturalne (www.dobrzeurodzic.pl). Należy do wspólnoty Bożego Ojcostwa (www.ojcze.pl).

Magdalena Sawicka jest absolwentką Teologii i Instytutu Nauk o Rodzinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Członek Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Psychologów „Macierz” oraz Ligi Małżeństwo Małżeństwu. Pracuje jako nauczyciel religii i wychowania do życia w rodzinie. Prowadzi warsztaty o tematyce małżeńsko-rodzinnej dla młodzieży, weekendowe katechezy dla narzeczonych (www.narzeczeni.org). Jest też nauczycielem naturalnego planowania rodziny. Prywatnie od ośmiu lat żona Konrada, mama Dominika, Ani i Karola.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa

Długo zastanawiałam się jaką ocenę dać tej książce. Jeżeli odnieść się do opisu i tytułu - poradnik; "mama, tata... start" to muszę przyznać, że wiernie oddaje charakter tej pozycji. Podstawową zaletą książki jest bardzo przystępny język, czytanie było niczym słuchanie fachowych rad doświadczonej koleżanki lub mamy. Książka jest ponadto ładnie wydana. Jeżeli chodzi o zakres zagadnień, nie jest to jednak podręcznik, więc dla bardziej wymagających koniecznym będzie uzupełnienie wiedzy w oparciu o dodatkowe źródła.

autor opinii: Anna K.

Króko i na temat

Zdecydowanie najlepsza książka na początek dla przyszłej mamy (i taty też). Czyta się ją 'jednym tchem', dzięki przystępnemu językowi i ciekawym tematom. W odpowiednich miejscach są też odniesienia do innych, wartościowych i bardziej obszernych źródeł na dane tematy.

autor opinii: Monika Szumiło

Książka jak najbardziej fajnie napisana. Pole am szczególnie mlodym kobietom ;)

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Aleksandra Nitkiewicz, Magdalena Sawicka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788374249584
ISBN: 978-83-7424-958-4
ID: 225690

Zobacz również

Mama Tata... Start Poradnik na czas ciąży porodu i połogu
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...