TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kwiatki Bożej Matki

Ocena:
(1 opinii)

Matka Boża jest mamą Pana Jezusa, ale jest również Mamą wszystkich ludzi. Dużych i małych. Jest więc i twoją Mamą. Wstawia się za tobą u Boga, kiedy coś przeskrobiesz. Uprasza potrzebne łaski. Uśmiecha się na widok twoich dobrych uczynków i cieszy się na spotkanie z tobą, kiedy klękasz wieczorem do modlitwy.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kwiatki Bożej Matki

Książeczka jest wydania broszurowego. Miękka kolorowa okładka kryje w sobie bardzo dobrej jakości papier przepięknie zdobiony licznymi niezwykle barwnymi ilustracjami, które z całą pewnością przyciągną uwaga małego czytelnika. Ilustracje przedstawiające scenki opisane w wierszyku sprawiają, że maluch słucha tekstu w skupieniu. Moje dziecko zna już ten wierszyk niemalże na pamięć i często oglądając ilustracje opowiada mi co się dzieje w danym momencie w książeczce.

Ta książeczka jest przepełniona ciepłem i miłością. Choć tak naprawdę nie ma w niej niczego szczególnego to człowiek po jej przeczytaniu czuje ciepełko w serduszku. Nam bardzo się podobała wiec gorąco polecamy te lekturę innym maluszkom.

autor opinii: Ania mama Alicji

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Ewa Skarżyńska
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 24
Wymiar [mm]: 190x180
EAN: 9788375059175
ISBN: 9788375059175
ID: 223033

Zobacz również

Kwiatki Bożej Matki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...