TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Małżeństwo i rodzina. 50 pytań

Ocena:
(10 opinii)

Książka czynnego obrońcy życia i rodziny, zaangażowanego w duszpasterstwo rodzin, uzbrajająca w prawdy i argumenty skutecznie zwalczające zwodnicze slogany środowisk, które podjęły walkę z chrześcijańską rodziną.

Książka ta jest także znakomitym poradnikiem dla wszystkich, którzy pragną znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące problemów małżeństwa i rodziny, a zwłaszcza dla tych, których rodziny przeżywają kryzys.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Książka zawiera odpowiedzi na 50 pytań dotyczących małżeństwa i rodziny. Odpowiedzi są proste, logiczne i dopasowane do odbioru przez czytelnika w każdym wieku :)
Polecam:)

Fantastyczna książka dla małżeństw i dla narzeczonych. Polecam!

autor opinii: s. Żanna Jarocka

super

Dla mnie książka rewelacyjna (jak zresztą wszystkie książki tego autora). Krótka, konkretna, tłumaczy zagadnienia "nie owijając w bawełnę". Forma w postaci pytań i odpowiedzi bardzo do mnie trafiła. Polecam wszystkim - zarówno małżonkom, jak i tym, którzy jeszcze nimi nie są (a nawet tym, którzy być nie chcą)

autor opinii: Joanna R.

polecam

Wartościowa pozycja dla tych którzy traktują rodzinę i małżeństwo jako istotną, wartościową i cenną w swoim życiu.

Świetna

Książka warta polecenia, działa jak wizyta w poradni małżeńskiej:)

autor opinii: Ania

Ciekawa

Książka, która odpowiada na wiele nurtujących pytań i problemów współczesnego świata, ale tematyka zachęciła mnie jeszcze bardziej do pogłębienia niniejszych zagadnień, więc czuję jeszcze niedosyt :), na szczęście Jacek Pulikowski opublikował wiele innych książek, które z pewnością przeczytam.

autor opinii: Gabrysia

Polecam :)

"Małżeństwo i rodzina" to książka zawierająca zestaw odpowiedzi Jacka Pulikowskiego na pytania dotyczące tzw. zdrowych małżeństw, jak i będących w kryzysie. Autor wyraźnie kładzie nacisk na duchowy wymiar małżeństwa i istotę komunikacji. Polecam tę książkę, podobnie jak i inne pozycje tego autora.

autor opinii: Anna

Dobra podpowiedź

konkretne odpowiedzi na ważne tematy. Polecam

autor opinii: Grzegorz Pol

Polecam

Polecam tę książkę szczególnie młodym małżeństwom, które tak naprawdę nie wiedzą co ich w życiu czeka. Na podstawie tej książki mogą czerpać wskazówki na rozsądne, pełne miłości życie w czystości małżeńskiej. Mogą na podstawie pytań zawartych w treści wychować wzorowo dzieci oraz dotrzymywać obietnic zawartych w momencie otrzymania sakramentu małżeństwa.

autor opinii: Anna Jakuboszczak

Wspaniała

Wszystkie ksiązki Pulikowskiego są godne polecenia i ta najnowsza również świetnie napisana, bardzo życiowa, bardzo przystępnym językiem, wielka mądrość na kartach tej książki poparta wieloletnim doświadczeniem autora w poradnictwie rodzinnym.

autor opinii: Aneta Niźnikowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: SKCh im. Ks. Piotra Skargi
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 64
EAN: 9788388739293
ISBN: 978-83-88739-29-3
ID: 445172

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Małżeństwo i rodzina. 50 pytań Małżeństwo i rodzina. 50 pytań
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...