TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik . Matka Boża Gietrzwałdzka.

Modlitewnik poświęcony jest Matce Bożej Gietrzwałdzkiej, której sanktuarium znajduje się w sercu Warmii. Kapliczka, która została ufundowana w średniowieczu, dała początek kościołowi i rozprzestrzeniającemu się kultowi Matki Bożej.

To miejsce zasłynęło z wielu łask, których doznają modlący się. Za wstawiennictwem Maryi możemy upraszać wszelkich łask, potrzebnych każdemu z nas.

Oprócz Litanii, a także Nowenny do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, znajdziemy tu także codzienną modlitwę różańcową, o której odmawianie prosiła Matka Boża podczas swoich objawień w tym miejscu.

Proponowany Modlitewnik zawiera historię objawień Matki Bożej Gietrzwałdzkiej oraz świadectwa ludzi, którzy otrzymali łaski za Jej wstawiennictwem.

Początek sanktuarium dały objawienia maryjne trwające od 27 czerwca do 16 września 1877 roku, których świadkami były dwie dziewczynki: Barbara Samulowska i Justyna Szafryńska. Ostatniego dnia objawień Matka Boża pobłogosławiła pobliskie źródełko, z którego woda po dziś dzień uzdrawia chorych.

Warto wspomnieć, że Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej jest jednym z najbardziej znanych ośrodków kultu maryjnego.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Tomasz Ponikło
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 52
Wymiar [mm]: 80x110
EAN: 9788375957440
ISBN: 978-83-7595-744-0
ID: 281027

Zobacz również

Modlitewnik . Matka Boża Gietrzwałdzka.
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...