TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Matki nie noszą kostiumów. Jak uczynić macierzyństwo pasją?

Ocena:
(3 opinii)

Anna Melchior usiłuje pomóc matkom w wypełnianiu najważniejszej roli w ich życiu. Przedstawia duchowe spojrzenie na macierzyństwo, odwołując się do wiary chrześcijańskiej. Ponadto udziela wielu praktycznych rad. Autorka pokazuje, jak matki mogą nadać znaczenie i cel swoim codziennym obowiązkom. Dowodzi, że macierzyństwo stanowi wsparcie dla społeczeństwa i nalega, aby społeczeństwo wspierało matki w pełnieniu ich roli.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna

Na początku książka mnie przeraziła, że będzie o jeszcze jednej idealnej matce. Ale generalnie polecałabym tę książkę z jednego, ważnego powodu. Jak żadna z przeczytanych przeze mnie dotąd o macierzyństwie, przedstawia macierzyństwo , w centrum stawiając wiarę; opisuje duchowy aspekt macierzyństwa. Dawno nic tak cennego nie przeczytałam na ten temat. Polecam!

autor opinii: Jagoda Rodzoch-Malek

Właściwie to jestem w trakcie czytania powyższej książki, ponieważ jestem tą mamą, która "nosi kostium" i mogę pozwolić sobie na lekturę tylko wieczorami ale książka na prawdę super pomaga spojrzeć na niektóre problemy kobiet wychowujących dzieci w zupełnie innym świetle. Polecam gorąco.

autor opinii: Magdalena

Polecam gorąco!

Książka mnie urzekła- autorka, mama trójki dzieci, w sposób wieloaspektowy potraktowała macierzyństwo- z książki dowiemy się, dlaczego macierzyństwo jest wartością, jak czerpać z niego radość i skąd brać siły do bycia pełnoetatową mamą. Książka zawiera osobiste doświadczenia autorki dot. wychowywania dziecie, ale także praktyczne rady dotyczące prowadzenia domu, radzenia sobie ze zniecierpliwieniem i zmęczeniem nieobcej każdej mamie.

autor opinii: Weronika

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Anna Melchior
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 178
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374245784
ISBN: 978-83-7424-578-4
ID: 159322

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Matki nie noszą kostiumów. Jak uczynić macierzyństwo pasją? Matki nie noszą kostiumów. Jak uczynić macierzyństwo pasją?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...