TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Męski dekalog, czyli jak powstać z gleby

Przychodzi taki moment, kiedy trzeba zawalczyć albo trzeba powstać po upadku, bo się zaryło gębą do tego stopnia, że bardzo boli. (…) brakuje nam umiejętności „świętowania” porażek. Nie umiemy się pozbierać. Bywa, że facet nawet o porażce napisze książkę i opowie o tym, jak mu było źle, jak go wszyscy zostawili, nawet Pan Bóg go opuścił. Brakuje nam jednak zdolności do tak zwanego pozbierania się po upadku.

Fragment

Dwaj mężczyźni: pierwszy – ceniony rekolekcjonista i były egzorcysta, który poznał oblicze zła i jeszcze większą moc dobra; drugi – ojciec, mąż, katolik, który zbudował dom, zasadził drzewo, ma dzieci i marzy o tym, by osiągnąć zbawienie.Wzięli na warsztat dekalog i postawili niepokojący temat: mężczyzna-katolik.

Dwa światy, dwie odmienne drogi życiowe spotkały się w niezwykłej wymianie życiowych doświadczeń. Jej efektem są konkretne odpowiedzi na twardo postawione pytania: jak prawdziwy facet może podnieść się po upadku? I czy naprawdę jest dla niego miejsce w Kościele?

Ks. Michał Olszewski – sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator, misjonarz miłosierdzia. Dyrektor Grupy Medialnej Profeto.

Piotr Zaworski – dziennikarz, od 15 lat żonaty, tato Filipa, Zuzi i Tomka.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Michał Olszewski, Piotr Zworski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365349514
ISBN: 9788365349514
ID: 368652

Zobacz również

Męski dekalog, czyli jak powstać z gleby
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...