TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Męskie serce

Rana to najczulsze miejsce, które chcemy głęboko schować, ukryć przed innymi. Możemy być twardzi, odważni, robić wielkie rzeczy, być szefami, politykami, dobrymi kaznodziejami, ale każdy z nas nosi w swoim sercu ranę. Rana w sercu jest siłą mężczyzny, a nie przekleństwem, jak wielu z nas sądzi...

Może być tak, że Twoje serce jest twarde, poranione, niezdolne do kochania. Jeśli tak jest, to znaczy, że potrzebujesz kogoś, kto będzie dla Ciebie przewodnikiem, kogoś, kto pomoże Ci obudzić Twoje serce. Inaczej Twoje życie nigdy nie nabierze prawdziwego sensu.

Najlepszym przewodnikiem będzie ten, którego serce jest doskonałe - Jezus Chrystus. Ten audiobook pomoże Ci spojrzeć na Jego serce. To może być początek rewolucji, która całkowicie zmieni Twoje życie. Nie obiecujemy, że będzie przyjemnie. Jesteś gotowy zaryzykować?

To niesamowite, że z narzędzia czystej dewocji, za jakie przez lata miałem litanie, a zwłaszcza "Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa", Grześkowi udało się zrobić narzędzie budowania relacji z żywym Bogiem. Świetna robota!

Jakub Blycharz kompozytor, autor Hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Bonus track "Do Serca Jezusowego" - specjalny utwór Jakuba Blycharza, autora Hymnu ŚDM Kraków 2016.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: WAM
Autor: Grzegorz Kramer
Rok wydania: 2016
EAN: 9788377672587
ID: 346832

Zobacz również

Męskie serce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...