TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość i szacunek do samego siebie

Ocena:
(4 opinii)

Pewien święty, Josemaría Escrivá, zwykł mawiać, że "do szczęścia potrzebne jest nie tyle wygodne życie, ile zakochane serce". Miłość… i nic więcej, choć brzmi to pewnie jak mocno wyblakły truizm, to wszystko, czego nam naprawdę trzeba.

Ta prawda tylko pozornie jest banalna, o czym przekonuje Esparza. Jego książka, będąc barwnym zapisem drogi ku szczęściu, okazuje się bowiem więcej niż prostą receptą, spisaną przez domorosłego psychologa.

Autor, sięgając po teksty z Biblii i przywołując wielu znanych myślicieli i pisarzy, pozwala odnaleźć czytelnikowi wewnętrzny pokój i niekłamany szacunek do samego siebie, adresuje przy tym swą pracę do każdego, kto pragnie bardziej kochać, kto chce, by jego miłość stawała się doskonalsza.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Tolle

Witam serdecznie. Wspaniała książka, czytam ją bardzo powolutku, chłonę każde słowo w niej zawarte, z rozwoju osobistego przeszłam na rozwój duchowy, ta książka szeroko opisuje i w sposób piękny miłość Boga, polecam, bardzo polecam.

autor opinii: Agnieszka Olszewska

Lubić siebie to nie jest pycha, żle myślec o sobie to żadna pokora. Prawdziwie odkryć siebie i pokochać można tylko w Jezusie! pomocna osobom cierpiącym wskutek nieakceptacji siebie i pragnących uzdrowienia wewnętrznego.

Polecam

Książka bardzo dobrze i szeroko opisuje miłość jako zagadnienie, pozwala dobrze zrozumieć problemy wynikające z brakiem szacunku do siebie. Polecam:)

autor opinii: Angelika

Według mnie polecam tą pozycję:)

Szczerze mówiąc to nie miałem jeszcze okazji do przeczytania tej książki, ale nie powiem, że nie zajrzałem do tej pozycji:)wprawdzie trwało to krótko, jednak ta mała chwila dała mi możliwość oceny tej książeczki. Wygląda na interesującą i praktyczną książkę. Zresztą posiadam nawyk, który nie ogranicza mnie od kupna dobrych książek w tej księgarni, dlatego wiem, że przy wyborze tej pozycji również się nie myliłem:).

autor opinii: Michał F

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Promic
Autor: Michel Esperaza
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 110x190
EAN: 9788375023336
ISBN: 978-83-7502-333-6
ID: 235075

Zobacz również

Miłość i szacunek do samego siebie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...