TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dlaczego Bóg nas kocha bezwarunkowo

Oto surowa prawda, a zarazem niepokojące odkrycie: istniejemy i jesteśmy podtrzymywani przy życiu przez Bożą miłość do nas.

Znaczy to, że kiedy staramy się zrozumieć siebie samych i pytamy: „Kim jestem?”, powinniśmy raczej pytać: „Czyj jestem?”.

Ja, ty, my – wszyscy istniejemy dzięki hojnemu darowi miłości. Jesteśmy kochani bezgranicznie i bezwarunkowo; inaczej by nas tutaj nie było.

Duchowość polega na tym, aby pozwolić tej rzeczywistości przeniknąć każdy aspekt naszego istnienia, psychiki, pojmowania oraz doświadczenia.

Św. Alfons Liguori napisał: „Dla Boga niebem jest ludzkie serce”. Ta książka jest zaproszeniem i pomocą do refleksji nad trzema konkretnymi poziomami realnej Bożej miłości: żłóbkiem Chrystusa, krzyżem Chrystusa oraz Eucharystią.

Ken Sedlak CSsR pracuje w Centrum Apostolstwa Redemptorystów w parafii Świętego Michała w Chicago. Jest współzałożycielem i kierownikiem Pathways Spirituality Resource, które ma na celu pomagać młodym ludziom w integracji ciała, umysłu i duchowości oraz członkiem kontemplacyjnego centrum Stillpoint.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Homo Dei
Autor: Ken Sedlak CSsR
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788364451102
ISBN: 978-83-64451-10-2
ID: 287606

Zobacz również

Dlaczego Bóg nas kocha bezwarunkowo
18.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...