TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość. Małżeństwo. Rodzina

Badania statystyczne wykazują, że ciągle bardzo ważna jest dla większości ludzi szczęśliwa rodzina. To ona jest synonimem udanego życia. Książka ta to właściwie podręcznik budowania szczęśliwej rodziny: począwszy od rozpoznania i zrozumienia istoty miłości dwojga ludzi, poprzez decyzję o małżeństwie, budowanie udanego związku, trud wychowania i zrozumienia dzieci, przechodzenie przez konflikty i kryzysy, czasem pięknej walce o swoje małżeństwo i rodzinę ku drugiej młodości małżonków przeżywanej po odejściu dzieci.

To prawdziwe kompendium wiedzy rodzinnej, które powinno znaleźć się w każdym domu. Na dokształcanie się nigdy nie jest za późno - tak jak nigdy nie jest za późno, aby być w życiu rodzinnym i w rodzinie szczęśliwym. Powodzenia...

W książce między innymi: "Małżeństwo i rodzina wspólnotą miłości" (Franciszek Adamski), "Przygotowanie do małżeństwa" (Wanda Półtawska), "Małżeństwo jako sakrament" (Czesław Drążek SJ), "Ślub i co dalej..." (Maria Braun-Gałkowska), "Pielęgnowanie uczuć miłości małżeńskiej" (ks. Piotr Poręba), "Relacje w małżeństwie" (Maria Ryś), "Dziecko w rodzinie" (Włodzimierz Fijałkowski), "Etyczne problemy niepłodności" (ks. Jan Orzeszyna), "Konflikty i kryzysy w małżeństwie i rodzinie" (Elżbieta Sujak), "Po odejściu dzieci" (Kinga Wiśniewska-Roszkowska).

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Petrus
Autor: Franciszek Adamski, Wanda Półtawska, Włodzimierz Fijałkowski, Maria Braun-Gałkowska, Elżbieta Sujak
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 145x200
EAN: 9788361533498
ISBN: 9788361533498
ID: 155350

Zobacz również

Miłość. Małżeństwo. Rodzina
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...