TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święta Faustyna i Miłosierdzie Boże

Najlepsze i najrzetelniejsze opracowanie biografii świętej siostry Faustyny i tematyki Miłosierdzia Bożego.

Ks. Andrzej Witko jest jedynym księdzem pochodzącym z parafii Kraków - Łagiewniki i jedynym dr hab. z tematyki Miłosierdzia Bożego. Zgłębił tę tematykę w sposób absolutnie najlepszy i najkompetentniejszy w Polsce i w świecie. Jest autorem ponad 40 książek z zakresu Miłosierdzia Bożego, książek naukowych, popularnonaukowych, modlitewników oraz biografii siostry Faustyny. Ok. 30 tytułów to tłumaczenia na języki: włoski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, a nawet ukraiński, rosyjski i słowacki.

Obecna książka prezentuje biografię świętej Faustyny oraz Miłosierdzie Boże w sposób popularny. Językiem prostym, obrazowym odkrywa fakty z zycia siostry Faustyny dotychczas nikomu nieznane; fakty, które ujrzą światło dzienne po raz pierwszy.

Ta książka ze wstępem już wybranego, ale jeszcze w Rzymie urzędującego abpa Mieczysława Mokrzyckiego - prywatnego sekretarza dwóch papieży: śp. Jana Pawła II i obecnego Benedykta XVI, wpisuje się w najlepsze opracowania Miłosierdzia Bożego w literaturze światowej, opisując historię kultu, biografię świętej siostry Faustyny, a także publikując wiele wstrząsających faktów.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Andrzej Witko
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360703403
ISBN: 9788360703403
ID: 63362

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Święta Faustyna i Miłosierdzie Boże Święta Faustyna i Miłosierdzie Boże
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...