TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc uwielbienia działa!

"Moc uwielbienia działa!", czyli kilka słów o wywyższaniu Boga

Książka "Moc uwielbienia działa!" to opowieść o tym, jak ważne w naszym życiu duchowym jest dziękowanie Panu Bogu za to wszystko, co nam dał. Merlin Carothers podpowiada tutaj, że uwielbienie, to oddawanie czci Najwyższemu, jakiej tylko On jest godzien. To stawianie Go na pierwszym miejscu niezależnie od okoliczności.

Nasz duchowy przewodnik, czyli Merlin Carothers

Książki tego autora już niejedną osobę nauczyły o co tak naprawdę chodzi w naszej wierze i jak ważny jest nasz stosunek do Pana Boga. Jeśli jednak wciąż zastanawiasz się, jaka jest moc uwielbienia, książka ta jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się z niej m.in. czy można zdobyć się na uwielbienie również w skrajnie trudnych sytuacjach? Jak skupić się na uwielbieniu, gdy jesteśmy zniewoleni nałogiem, zmagamy się z chorobą swoją lub bliskich albo doświadczamy innych przeciwności?

Nowy wymiar duchowości!

Przeczytaj niesamowite świadectwa ludzi, którzy zaufali Bogu, a to zmieniło ich życie o sto osiemdziesiąt stopni! Niech te przykłady modlitwy uwielbienia wprowadzą Cię w nowy wymiar duchowości! Nie wierzysz? "Moc uwielbienia" Merlina Carothersa udowodni Ci, że wystarczy tylko kilka minut dziennie i Twoja wiara się umocni, a Twoja dusza nabierze sił!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Merlin Carothers
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366061934
ISBN: 9788366061934
ID: 449055

Zobacz również

Moc uwielbienia działa!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...