TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik do Miłosierdzia Bożego. Jezu, ufam Tobie

Ten niezwykły modlitewnik adresowany jest do szerokiego grona czcicieli Bożego Miłosierdzia, zarówno wiernych, chcących się modlić, jak i wymagających teologów. Opiera się on nade wszystko na słowach wielkiej Apostołki Miłosierdzia Bożego – św. Faustyny Kowalskiej, której modlitwy inspirują do zanurzenia się w bezgranicznym miłosierdziu Boga, by następnie spojrzeć na bliźniego, potrzebującego naszej miłości.

Znajdziemy w nim zatem klasyczne teksty związane z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego, jakimi są koronka i nowenna, teksty pomocne w przeżywaniu godziny Miłosierdzia i święta Miłosierdzia oraz obfity wybór modlitw św. Faustyny, dopełnionych innymi tekstami, które zdobyły już wielkie uznanie wśród wiernych w różnych krajach.

Modlitewnik stanowi niezbędną pomoc do głębszego przeżywania tajemnicy Bożego Miłosierdzia zwłaszcza dla tych, którym trudno się modlić własnymi słowami w ich osobistej rozmowie z Bogiem.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Piotr Szweda MS
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 148
Wymiar [mm]: 105x155
EAN: 9788360703441
ISBN: 9788360703441
ID: 63366

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Modlitewnik do Miłosierdzia Bożego. Jezu, ufam Tobie Modlitewnik do Miłosierdzia Bożego. Jezu, ufam Tobie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...