TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Inteligencja etyczna. Pięć zasad rozwiązywania najtrudniejszych problemów

Inteligencja etyczna, bliska kuzynka inteligencji emocjonalnej, to umiejętność podejmowania takich decyzji, które są najlepsze z możliwych w każdej dziedzinie życia. Nie zawsze łatwo jest postąpić słusznie lub nawet zorientować się, co jest słuszne.

Autor pokazuje, jak rozwijać inteligencję etyczną przez opanowanie pięciu zasad, aby móc dobrze kształtować swoje życie rodzinne i zawodowe.

Te zasady są Ci znane. Są podstawą zarówno religii, jak i wspólnot świeckich. Życie według nich jest ogromnie trudne. Ale życie bez nich jest nieporównywalnie trudniejsze.

Bruce Weinstein, doktor nauk filozoficznych i bioetycznych na Georgetown University. Jest gościem wielu znanych programów w telewizji amerykańskiej na kanałach CNN, NBC, ABC (program Good Morning America), Fox News (O`Reilly Factor) oraz CNBC, Bloomberg Television, Headline News, CNN International, WNYC. Prowadzi program telewizyjny na temat zarządzania Ask the Ethics Guy! oraz portal internetowy tygodnika „Bloomberg Businessweek”. Jest także autorem wielu artykułów i książek dotyczących etyki.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Bruce Weinstein
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788380210165
ISBN: 9788380210165
ID: 337215

Zobacz również

Inteligencja etyczna. Pięć zasad rozwiązywania najtrudniejszych problemów
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...