TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwy i Boże obietnice

W licznych objawieniach Pan Jezus i Matka Boża przekazywali świętym, mistykom i wizjonerom, że istnieją modlitwy, których odmawianie z wiarą i ufnością zapewnia określone, obfite łaski.

Składali tym samym szczególne obietnice, których adresatami są wszyscy wierzący.

Modlitwy te trzeba traktować jako wyjątkowe dary Boga i dowody Jego niezmierzonego miłosierdzia.

Mimo naszej grzesznej natury mamy dzięki nim możliwość pokonania wielu przeszkód na drodze zbawienia, uzyskania wspaniałych bogactw duchowych i rozwiązania niezliczonych trudności w życiu doczesnym.

Niniejsza książka – napisana przez wybitną katolicką pisarkę Joan Carroll Cruz - to zbiór takich wyjątkowych modlitw, opis obiecanych łask i zaaprobowanych przez Kościół objawień.

Znajdziemy tu modlitwy, o odmawianie których Chrystus i Matka Boża proszą nas poprzez swoich największych świętych: św. Augustyna, św. Katarzynę ze Sieny, św. Teresę z Lisieux, św. o. Pio, św. Mechtyldę, św. Alfonsa Liguori, św. Ludwika Grignion de Montfort i wielu innych.

Dzięki wybranym przez Boga świętym owe cudowne obietnice stały się znane na całym świecie i każdy za ich pośrednictwem może zaczerpnąć z nieskończonego zdroju Bożej łaski.

Zawarte w niniejszym zbiorze modlitewne prośby zostały oficjalnie uznane przez Kościół za autentyczne i przynoszące wielką duchową korzyść.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Joan Carroll Cruz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 222
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621247
ISBN: 978-83-63621-24-7
ID: 261787

Zobacz również

Modlitwy i Boże obietnice
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...