TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwy wiecznego poniedziałku

Co pierwsze i najważniejsze? Pamięć o Bogu. Odkurzana w modlitwie i podczas adoracji, ćwiczona testami na spostrzegawczość, bo On jest, zawsze i wszędzie, to tylko my jesteśmy roztargnieni.

Karmiona olśnieniami: spotkaniem z drugim, celną strofą, precyzyjnym zdaniem, odkrywczym dźwiękiem, śmiałym pociągnięciem pędzla.

Doświadczana i wypróbowana w ogniu wspólnotowego życia, w tyglu samotności i męczeństwa, najczęściej jednak wtedy, kiedy nic się nie dzieje – coś jak znoszenie wiecznego poniedziałku.

Pamięć, która za Jego łaską przemienia się nagle w Obecność – oto budzimy się w niedzielny, zaprawiony aromatyczną mokką poranek, z muzyką wszystkich poranków świata w tle. O tym jest ta książka.

Michał Zioło OCSO - urodził się w Tarnobrzegu w 1961 roku. W roku 1980 wstąpił do dominikanów. Jako duszpasterz akademicki w Gdańsku założył Fundację "Dom na Skraju" działającą na rzecz dzieci z rozbitych rodzin, prowadził Bank Otwartych Serc - akcję pomocy dla najuboższych. W roku 1995 przeszedł do zakonu trapistów. Przebywał w Maroku, Algierze i Kamerunie. Obecnie mieszka w opactwie Notre Dame d’Aiguebelle w południowej Francji. Publikował m.in. w "Tygodniku Powszechnym", "W drodze", "Znaku". Wydał: "Inne sprawy"; "Wiersze"; "Pchle nutki"; „Bobry Pana Boga”; "Mamo, mamo, ile kroków mi darujesz?"; "Lekarstwo życia"; „Jedyne znane zdjęcie Boga”; "Liście, listki, listy". We Francji opublikował także trzy książki dla dzieci niewidomych z własnymi, wykonanymi ręcznie ilustracjami do odczytywania przez dotyk.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Michał Zioło OCSO
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788379060467
ISBN: 9788379060467
ID: 348783

Zobacz również

Modlitwy wiecznego poniedziałku
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...