TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moja droga do domu Ojca

Ocena:
(1 opinii)

"Pewnego dnia skończy się nasz samotny taniec tu na ziemi i będziemy mieli całą wieczność na przebywanie z tymi, których kochamy. Do mojego życia z wolna przenika radosna świadomość tej innej, nowej rzeczywistości – bo tutaj jesteśmy tylko gośćmi. Czeka na nas inny dom, a to oznacza koniec wszelkiego innego czekania" (Ingrid Trobisch-Youngdale).

Niniejsza książka to historia życia i powołania Ingrid Trobisch-Youngdale (1926-2007). Wraz z mężem Walterem Trobischem przez wiele lat pracowali misyjnie w Afryce, Europie, USA i innych rejonach świata. Razem założyli międzynarodową ponadwyznaniową organizację doradców małżeńskich FAMILY LIFE MISSION (polska część FLM to Fundacja MISJA SŁUŻBY RODZINIE). Swoją działalnością upowszechniali szczególnie czystość przedmałżeńską oraz osiągnięcia medyczne w dziedzinie Naturalnego Planowania Rodziny. Ingrid Trobisch jest autorką wielu książek. Książka wzbogacona jest licznymi zdjęciami oraz ciepłymi wspomnieniami Marioli i Piotra Wołochowiczów, polskich współpracowników Ingrid, którzy kierują Misją Służby Rodzinie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

życie w Bogu

myślałam, że jest to zwykły życiorys, ale się pomyliłam ,to życie kobiety świadomej swej kobiecości , borykającej się z wyborami życiowymi i trudnościami każdego dnia , świadomie idąca przez życie z Bogiem na pierwszym miejscu wskazując, że jeśli Bóg na pierwszym miejscu , to wszystko, jest na właściwym miejscu. Gorąco polecam

autor opinii: Maria Bagińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Ingrid Trobisch-Youngdale
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 230
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372569233
ISBN: 9788372569233
ID: 130634

Zobacz również

Moja droga do domu Ojca
19.50 zł
18.26 zł
Oszczędzasz 1.24 zł (6%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...