TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Na chorych ręce kłaść będą. Modlitwa wstawiennicza we wspólnocie

Ocena:
(1 opinii)

Modlitwa wstawiennicza we wspólnocie. Cenna pomoc dla wszystkich, którzy podejmują różne formy modlitwy wstawienniczej.

Książka Cezarego Sękalskiego jest cenną pomocą zarówno dla wszystkich, którzy już podejmują rożne formy modlitwy wstawienniczej, jak i dla tych, których Duch Święty będzie do niej przynaglał. Autor zadbał o głębokie osadzenie problematyki w zdrowej nauce i Tradycji Kościoła. Liczne, praktyczne wskazania są oparte zarówno na własnych doświadczeniach autora, jak i na doświadczeniach innych osób podejmujących taką modlitwę. Są one osadzone na zdrowym fundamencie sprawdzonej duchowości chrześcijańskiej.

Bardzo ważne jest, iż modlitwa wstawiennicza ukazana została jako posługa charyzmatyczna nierozerwalnie związana z misją Kościoła – głoszeniem Ewangelii. Owoce modlitwy służą ukazaniu i proklamowaniu Chrystusa zmartwychwstałego jako żyjącego i obecnego tu i teraz; mającego moc przemienić ludzkie życie i wybawić człowieka z niewoli grzechu i zła. Autor wyraźnie opiera modlitwę wstawienniczą na fundamencie wiary, rozumianej jako pogłębienie osobowej więzi z Jezusem.

Dodatkowym atutem książki jest wybór świadectw osób, które doświadczyły szczególnej łaski Bożej i podzieliły się tym doświadczeniem podczas dorocznych czuwań Odnowy w Duchu Świętym. Świadectwa te pozwalają niejako „dotknąć” Jezusa żywego, obecnego i działającego z mocą we wspólnocie i przez wspólnotę.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Na chorych ręce kłaść będą

Cenna lektura dla wszystkich, którzy posługują lub zamierzają posługiwać modlitwą wstawienniczą. Autor opowiada o swojej posłudze oraz bazując na swoim doświadczeniu jak tej posługi się uczyć. Jak rozeznawać tę drogę i jakie są warunki aby taką posługę móc służyć.

autor opinii: Marek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Charles Dickens
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 154
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825030
ISBN: 978-83-7482-503-0
ID: 238236

Zobacz również

Na chorych ręce kłaść będą. Modlitwa wstawiennicza we wspólnocie
17.60 zł
15.71 zł
Oszczędzasz 1.89 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...