TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Najlepszy czas na zmiany. Znajdź własny sweet spot i zacznij cieszyć się życiem

autor: Paul Sohn

Zmień myślenie i zawalcz o siebie!

Życiowy sukces, nawet spektakularny, nie zawsze daje poczucie sensu i spełnienia. W pewnym monecie do takiego wniosku doszedł też autor książki. Mimo błyskawicznej kariery, sukcesu finansowego i lukratywnej posady w dosyć młodym wieku, paradoksalnie nie odczuwał satysfakcji, więcej czuł się nieszczęśliwy.

Szukając przyczyny tego stanu, natknął się na słowa Thomasa Mertona, trapisty i ojca duchowego: Ludzie mogą spędzić całe życie na wspinaniu się po drabinie sukcesu, a kiedy dotrą na jej szczyt, zauważają, że była ona oparta o niewłaściwą ścianę. I to był punkt zwrotny w życiu Paula, który zapoczątkował zmiany. By nie utknąć w wyścigu szczurów, zaczął żyć bardziej świadomie, skupił się na zrozumieniu i realizacji swojego niepowtarzalnego powołania, danego od Boga. Teorię przemiany przedstawia obrazowo na przykładzie ze świata sportu, tzw. sweet spotu. Porównuje rodzaj pracy nad sobą i bliską relację z Bogiem: ty ufasz Bogu, a On tobie z centralnym polem rakiety do tenisa. Bo tylko uderzenie tenisowej piłki w tym centralnym miejscu zapewnia najlepszy efekt.

Przeczytanie prezentowanej książki da Ci impuls do zastanowienia, czy drabina twojego sukcesu stoi pod właściwą ścianą, oraz w razie potrzeby pomoże znaleźć twój sweet spot odbicie, które zmieni wszystko. A warto! Z pewnością przekonasz się, że zostałeś stworzony do wielkich rzeczy i zaczniesz cieszyć się życiem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Paul Sohn
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788377978757
ISBN: 978-83-7797-875-7
ID: 435512

Zobacz również

Najlepszy czas na zmiany. Znajdź własny sweet spot i zacznij cieszyć się życiem
34.95 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...