TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Największy Dar (książeczka + film DVD)

"Największy Dar" - film, który uczy przebaczenia!

Dystrybucja w blisko 40 krajach, pełne sale kinowe i będąca pod ogromnym wrażeniem publiczność - to wiele mówi, jak wartościowym filmem jest najnowsza produkcja Manuela Cotelo "Największy Dar". Teraz również Ty możesz mieć w swoim domu film, który odmienia ludzkie serca i pomaga wyzwolić duszę ze skostniałych sideł nieprzebaczenia.

Film "Największy Dar" to historie, które zaskakują, oczarowują i dostarczają wielu emocji.

Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (którego zagrał sam Manuel Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie… Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie?

„Największy dar” to fabularyzowany dokument w konwencji westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Ponad 2 lata pracy nad tym projektem dały niesamowity owoc, który porusza każdego widza!

ZOBACZ ZWIASTUN!

OPINIE WIDZÓW:

Byłam pod wielkim wrażeniem oglądając go. Z jednej strony zrobiony lekko i dowcipnie, a z drugiej niesamowicie poruszający, bardzo mocnymi świadectwami osób, które pokazały jak wielką wagę dla naszego obecnego i przyszłego życia ma przebaczenie bliźniemu i sobie. Wylałam wiele łez wzruszenia ale zapragnęłam działać i wszystkim zareklamować ten film aby jak najwięcej osób z różnych środowisk go oglądnęło. Żałuję, że nie zabrałam plakatów aby powiesić w kilku miejscach. Maria

Film powinien być obowiązkowy wszystkich szkołach. Marta

Wspaniały Film,wspaniała praca. Jestem poruszona i głęboko wzruszona. Każdy powinien Go obejrzeń i nie raz ,ale wiele razy. Skłania do myślenia i głębokiej refleksji. To co robisz jest wspaniałe. Anna

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: Juan Manuel Cotelo
Rok wydania: 2019
Czas trwania [h:m:s]: 1h45m
EAN: 9788366250383
ID: 442102

Zobacz również

Książka wyróżniona Największy Dar (książeczka + film DVD)
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...