TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

NaProTechnology?

NaProTechnology (Natural Procreative Technology) jest terapią medyczną służącą wspomaganiu płodności oraz leczeniu niepłodności i wielu problemów ginekologicznych. W Polsce stała się przedmiotem medialnych debat przy okazji prób prawnego uregulowania kwestii bioetycznych, m.in. kwestii procedury in vitro, wbrew jednak temu, co często można przeczytać w prasie, naprotechnologia nie jest alternatywą dla IVF. Czym więc jest?

Zapytaliśmy o to dwóch lekarzy-konsultantów stosujących tę terapię oraz instruktorkę Modelu Creightona: specyficznego dla tej metody narzędzia diagnostycznego, pozwalającego na podstawie zaobserwowanych przez pacjentkę tzw. biomarkerów określić stan jej zdrowia. Z wywiadów z nimi możemy dowiedzieć się, jakie są podstawy naukowe tej metody, jej skuteczność oraz jak wygląda w praktyce jej stosowanie.

Czytelnik znajdzie w tej książce także świadectwa osób, które dzięki tej metodzie mogą cieszyć się własnymi dziećmi lub uniknęły bólu niepłodności. Są one o tyle cenne, że w większości pochodzą od polskich par.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Elżbieta Wiater
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 130x185
EAN: 9788374822848
ISBN: 9788374822848
ID: 148140

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki NaProTechnology? NaProTechnology?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...