TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Warto żyć zgodnie z naturą

Ocena:
(5 opinii)

Miłość, wierność, uczciwość i nierozerwalność małżeństwa obiecują sobie małżonkowie w dniu ślubu.

Autor wyjaśnia, co kryje się za tymi - wydawałoby się powszechnie znanymi wartościami – jak należy je rozumieć i realizować w swoim życiu, aby przyczyniło się to do wzrostu miłości małżonków, a co za tym idzie, trwałości ich związku.

Pomaga odkrywać swoje powołanie i wypełniać je, co z kolei prowadzi do prawdziwego szczęścia człowieka (w wymiarze indywidualnym i wspólnym).

Oby wiedza wyniesiona z lektury owocowała szczęśliwymi małżeństwami!!!

Książka jest przede wszystkim dla pragnących żyć w zgodzie z naturą, jaką obdarzył człowieka Stwórca, aby umieli dobrze wybierać albo utwierdzić się w przekonaniu, co do słuszności swoich wyborów, by mogli pogłębić swą wiedzę [...], która przy użyciu rozumu i woli pomoże pięknie, w ładzie i spokoju sumienia budować intymną więź w szczęśliwym małżeństwie. [...] Życie w zgodzie ze swą człowieczą naturą, z planem jej Stwórcy owocuje szczęściem człowieka. [...] Myślę, że jest to pomocny materiał dla narzeczonych, a także dla wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli (w tym katechetów), pracowników poradni dla narzeczonych i małżeństw, pracowników opieki społecznej...

Ze wstępu

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Dla każdej pary, która planuje ślub i życie z Panem Bogiem

Książka jest pięknym wstępem do nauki naturalnych metod planowania rodziny. Można w niej znaleźć rozważania ogólne o istocie, sensie i celu takiego wyboru (napisane jednak bardzo przystępnym, praktycznym językiem) odwołujące się do nauki Kościoła, mnóstwo przykładów z życia małżeńskiego Autora i par małżeńskich, z którymi miał styczność, a także nakreślenie zasad najczęściej stosowanych metod NPR. Ta pozycja może być świetnym prezentem dla Młodej Pary od osób, którym drogie jest szczęście i jedność młodego małżeństwa.

autor opinii: Magdalena Kasperek

Polecam książkę każdemu kto ma jakieś wątpliwości co do naturalnych metod planowania rodziny....a także ludziom młodym oraz małżeństwom...Jacek Pulikowski doskonale pokazuje jak żyć aby naszą miłość i wrażliwość na drugą osobę pielęgnować i kształtować aby owocowała w naszych relacjach małżeńskich i rodzicielskich...polecam w 100%

autor opinii: Sylwia Malak

Fantastyczna książka polecam dla narzeczonych!

Polecam

Wspaniały poradnik dla każdego małżeństwa, wszystkie kwestie dotyczące naturalnego planowania rodziny bardzo jasno i dokładnie wyjaśnione, warto mieć tą książkę na swojej półce.

autor opinii: Ania Kabzińska

Polecam.

Książka w sposób zwięzły odpowiada na pytanie dlaczego watro żyć zgodnie z nauczaniem Kościoła, czyli zgodnie z naturą. Ciekawie nas do tego zachęca i przedstawia mądre argumenty. Ponad to traktuje jasno i zrozumiale o naturalnych metodach planowania rodziny. Polecam zwłaszcza narzeczonym.

autor opinii: Piotrek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788389282620
ISBN: 978-83-89282-62-0
ID: 323814

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Warto żyć zgodnie z naturą Warto żyć zgodnie z naturą
31.50 zł
24.99 zł
Oszczędzasz 6.51 zł (21%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...