TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nastawieni na wieczność

Zostałeś stworzony z wiecznością w sercu.
Dzięki temu posiadasz wewnętrzną świadomość wspanialszej formy egzystencji niż obecne ziemskie życie. Zawarte w tej publikacji czterdziestodniowe rozważania zainspirowane są książką Nastawieni na wieczność. Jak sprawić, by nasze życie liczyło się tu i w wieczności, którą napisał bestsellerowy autor John Bevere. Jest to zbiór wskazówek, jak żyć z nadzieją i pewnością, które doprowadzą Cię do wieczności. Na każdy dzień przygotowane są rozważania, odwieczna prawda do analizy, wykaz kluczowych kroków do działania oraz osobista modlitwa.
Łatwo jest utknąć w zgiełku życia i zagubić to, co jest naprawdę ważne. Każdy z nas stanie na końcu przed Jezusem Chrystusem, a wtedy ci, którzy za Nim podążali, otrzymają wieczne wynagrodzenie. Wielu będzie zdziwionych, gdy dowiedzą się, że spędzili większość czasu, zamartwiając się tym, co tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy jesteś gotowy, by stanąć w pewności przed Jezusem? Rozważania te nauczą Cię utrzymać w życiu wieczną perspektywę i zainspirują do tego, by skupić się na tym, co przetrwa do końca.
Pamiętaj o nagrodzie, którą Chrystus przygotował dla Ciebie, jeśli podążysz za Nim całym swoim sercem, umysłem, duszą i siłą.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: John Bevere
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788365553744
ISBN: 9788365553744
ID: 462544

Zobacz również

Nastawieni na wieczność
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...