TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nasz największy dar

Ocena:
(3 opinii)

Henri Nouwen, jeden z najbardziej lubianych pisarzy religijnych naszych czasów, w poruszający i osobisty sposób pisze o ludzkiej śmiertelności. Dzieląc się swoim doświadczeniem starzenia się, straty, żalu i lęku, subtelnie i elokwentnie ukazuje dary, jakimi mogą obdarzać się nawzajem żyjący i umierający.

"Bardzo pocieszająca książka. (…) Nouwen ofiarowuje nam subtelną, prawie medytacyjną książkę o pogodzeniu się ze śmiercią" (Publisher Weekly).

"Jest to nowy sposób spojrzenia na śmierć, uwzględniający jej dobre strony" (Miami Herald).

"Jeden z moich ulubionych opiekunów, Henri Nouwen wzywa nas do przyjęcia naszej śmierci jako części naszej duchowej podróży, a nie jej końca. (…) Nouwena nadal trzeba czytać" (Capital Times).

Urodzony w Holandii katolicki ksiądz i autor wielu książek, Henri J. M. Nouwen, dzieli życie z upośledzonymi umysłowo ludźmi we wspólnocie L’Arche Daybreak w Toronto.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra

inne spojrzenie na zycie ciekawe punkty widzenia

autor opinii: Maria Skutela

lukiii

Dobra książka, trudna w czytaniu. Polecam.

autor opinii: Lukasz

Nasz najwięy dar

Książka Henri J.M. Nouwena "Nasz największy dar"ukazuje piękne spojrzenie na śmierć. Akurat tak się złożyło, że otrzymałam zamówienie na tydzień przed moją operacją.Lektura pozwoliła mi spokojnie poddać się woli Boga.W piękny i spokojny sposób pokazuje śmierć najbliższych. Pozwala spokojnie myśleć o zbliżającym się końcu. A co najważniejsze ukauje fakt,że śmierć to nie koniec dla bliskich, ala pamięć o ich dobrych cechach.Po zakończonej operacji powtórnie przeczytałam tę książkę. utwierdziła mnie w pierwszym wrażeniu. Teraz czekam spokojnie na wyniki badań histopatologicznych.Warto polecać tak piękne ukazanie daru pogodzenia się ze śmiercią.

autor opinii: Jadwiga Janicka

Informacje techniczne

Wydawca: Salwator
Autor: Henri J.M. Nouwen
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 124
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375800852
ISBN: 9788375800852
ID: 146495

Zobacz również

Nasz największy dar
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...