TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W imię Jezusa. Refleksje nad chrześcijańskim przywództwem

Ocena:
(2 opinii)

Ta wspaniała książka jest śmiałym, szczerym i podnoszącym na duchu przesłaniem Henriego Nouwena na temat chrześcijańskiego przywództwa, a także źródłem prowokujących do myślenia i inspirujących wniosków, które dotyczą tego ważnego tematu.

Według Nouwena, chrześcijanie muszą porzucić swoje pragnienie posiadania władzy i przyjąć autorytet oparty na modlitwie i przebaczeniu. Akcent na życie w zdecydowany sposób skupione na Jezusie może służyć pomocą w formacji kapłanów i tych wszystkich, którzy pragną, by ich życiem kierowały Chrystusowe prawość i współczucie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo cenny przekaz dla każdego człowieka, a szczególnie dla osób kierujących innymi czy to w pracy czy w kościele. Napisana wg mnie po otrzymaniu światła Ducha Świętego - rzeczywiście plaster miodu :) Krótka, piękne słowa, jedna z najbardziej cennych i poruszających czytanych przeze mnie, a czytam wiele. Język bardzo przyjazny z głębokim przesłaniem dla nas, byśmy słuchając innych oświeconych Duchem Świętym, nie błądzili w ciemności.

autor opinii: Sylwia Wołujewicz

nie tylko dla księży

Książka napisana przez księdza, o powołaniu i przewodzeniu. Treści do zastosowania w życiu przez każdego, kto nie wierzy, że wyłonił się z "pierwotnej zupy".

autor opinii: Dariusz Stachowiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Henri J.M. Nouwen
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788389289667
ISBN: 83-89289-66-0
ID: 27261

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki W imię Jezusa. Refleksje nad chrześcijańskim przywództwem W imię Jezusa. Refleksje nad chrześcijańskim przywództwem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...