TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Naturalne planowanie rodziny w ujęciu wybranych dyscyplin naukowych

Książka "Naturalne Planowanie Rodziny w ujęciu wybranych dyscyplin naukowych" jest odpowiedzią na potrzeby osób zajmujących się naukami o rodzinie, poradnictwem rodzinnym, wychowawców, katechetów, lekarzy, pielęgniarek i położnych.

Stanowi również inspirację dla osób pragnących podjąć dalsze badania nad tą tematyką. Autorzy 35 artykułów, reprezentujący różne dziedziny nauki, ze swojej perspektywy analizowali tematykę metod rozpoznawania płodności. Dzięki temu udało się osiągnąć dużą wartość publikacji: poznawczą jako źródło wiedzy i praktyczną ukazującą metody pracy z rodziną.

Książka powstała z okazji sympozjum na temat NPR z racji 40-lecia encykliki Pawła VI Humanae vitae, które zostało zorganizowane w KUL dnia 9 grudnia 2008 roku. Jest to pierwsza tego typu publikacja, która w sposób interdyscyplinarny i panoramiczny prezentuje problematykę naturalnego planowania rodziny wobec wyzwań współczesności.

Publikacja ta ze względu na podejmowaną w niej problematykę, jak i dobór autorów artykułów zajmuje szczególne miejsce na rynku wydawniczym i zasługuje na życzliwą uwagę.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Katolicki Uniwersytet Lubelski, Gaudium
Autor:
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 495
EAN: 9788375480689
ISBN: 978-83-7548-068-9
ID: 445603

Zobacz również

Naturalne planowanie rodziny  w ujęciu wybranych dyscyplin naukowych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...