TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie bój się, jest Miłość

Ocena:
(2 opinii)

Jak żyć, by nie utracić ukrytego w nas skarbu obecności Boga? Jak trwać w zjednoczeniu z Chrystusem, by życie Boże dane nam na chrzcie świętym nie pozostało martwym nasieniem i wydało wspaniałe owoce zbawienia?

Co zrobić, gdy nieprzyjaciel wykorzystuje nasze wrodzone słabości, by zasiać w sercu chwast grzechu i oderwać nas od Boga, pogrążając w zwątpieniu i smutku?

Jaką perspektywę roztacza przede mną Bóg, który stworzył mnie z miłości i zaprasza do odwzajemnienia miłości, by w niej odnaleźć ostateczne spełnienie życia?

Co mam uczynić, by głęboko i szczerze, a nie tylko powierzchownie, pojednać się z Bogiem i codziennie nawracać serce na Jego miłość?

Na te i inne pytania odpowiada o. Stanisław Jarosz OSPPE, autor duchowego przewodnika pod znamiennym tytułem "Nie bój się, jest Miłość".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

pozytywna

Książka godna polecenia. przeczytałam jednym tchem. Autor opisuje sytuacje z życia wzięte, bardzo prostym i zrozumiałym językiem. Na pewno nie raz jeszcze sięgnę po tę lekturę, zwłaszcza w chwilach zwątpienia. Dziękuję!

autor opinii: Urszula Szaniawska

polecam

O. Stanisława Jarosza cenię za bardzo mądre i niezwykle szczere wypowiedzi na każdy temat. Pamiętam, jak czekałam do późna na katolicki program telewizyjny, w którym krótko mówił na temat Ewangelii i przenosił to na codzienne trudy życia...Książeczkę tę jak najbardziej polecam.

autor opinii: IZABELLA DUDA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: o. Stanisław Jarosz OSPPE
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372569318
ISBN: 9788372569318
ID: 148197

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Nie bój się, jest Miłość Nie bój się, jest Miłość
15.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...