TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie lękaj się niczego. Hymny, rozważania, modlitwy w Godzinie Miłosierdzia

Ocena:
(4 opinii)

Ta książka o tematyce miłosierdzia Bożego koncentruje się na przesłaniu świętej Faustyny skierowanym do współczesnego człowieka. Święta Faustyna przekazała wiele form kultu miłosierdzia Bożego: obraz Jezusa Miłosiernego, koronkę do Bożego miłosierdzia, apostolstwo przez czyn, słowo i modlitwę, święto oraz godzinę miłosierdzia.

W tej publikacji przedstawiona jest propozycja wychodzenia z ciemności przez codzienne zawierzanie się Bogu w godzinie miłosierdzia, czyli o trzeciej po południu. Jest to godzina krzyża, godzina ciemności, ale tak naprawdę godzina zwycięstwa, zwycięstwa miłości Jezusa na krzyżu.

Godzinę miłosierdzia możemy rozumieć jako dar z nieba dla naszego pokolenia. Teraz jest czas miłosierdzia dany nam, aby z niego korzystać, żyć nim, znajdować w nim uzdrowienie oraz siłę i wolność, by być samemu miłosiernym.

Obietnice Jezusa dla tych, którzy się modlą w godzinie miłosierdzia:

Jest to godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego. Pozwolę ci wniknąć w mój śmiertelny smutek; w tej godzinie nie odmówię duszy niczego, która mnie prosi przez mękę moją...

Dz. 1320
W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych; w tej godzinie stała się łaska dla świata całego - miłosierdzie zwyciężyło sprawiedliwość

Dz. 1572
Oto przesłanie Bożego miłosierdzia, które przynoszę dziś mojej Ojczyźnie i moim rodakom: "przestań się lękać!". Zaufaj Bogu, który jest bogaty w miłosierdzie. Jest z tobą Chrystus, niezawodny Dawca nadziei.

Jan Paweł II, fragment przemówienia powitalnego, Kraków-Balice, 16 sierpnia 2002 r.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo wartościowa książka , polecam osobom załamanym zagubionym szukającym wyjścia z kryzysów i problemów .Jest to właściwe modlitwa trzeba być bardzo skupionym na czytanych treściach .

autor opinii: Magdalena Przybyszewska

Podzięowanie

Książka "Nie lękaj się niczego..." jest dobra na osób żyjących w stresie, przeżywających lęki ale również depresje i duchowe trudności. Polecam osobom, które jeszcze nie poznały Miłości Boga wyzwalającej z trudności.

autor opinii: Dorota Popowska

Bardzo dobra

książka na pewno warta przeczytania, napełnia otuchą i usuwa lęk, którego w obecnym naszym życiu jest wszędzie pełno, boimy sie cierpienia , utraty pracy rozstania choroby mamy tysiące lęków, ale cóż może nam się stać jeżeli Bóg jest z nami ? On nie dopuści niczego coby nie było dla naszego dobra nawet jak po ludzku nam się wydaje , że pozostaliśmy sami , z każdej sytuacji nawet najtrudniejszej Bóg wyprowadzi wcześniej czy później dobro

autor opinii: Joanna Mrozowska

Bardzo pozytywnie

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z tą księgarnią. Łatwy kontakt i szybka dostawa.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Mariusz Bernyś, Ks. Michał Dłutowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 208
EAN: 9788370318895
ISBN: 978-83-7031-889-5
ID: 445533

Zobacz również

Nie lękaj się niczego. Hymny, rozważania, modlitwy w Godzinie Miłosierdzia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...