TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niech Zstąpi Duch Twój! Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. 40 rocznica Pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny

Książka "Niech zstąpi Duch Twój" to pamiątkowe wydanie przygotowane specjalnie z okazji okrągłej rocznicy pierwszej pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski.

Przypomnij sobie, jakie emocje wzbudziły w Polakach słowa: "Niech zstąpi Duch Twój". Te znamienne i prorocze słowa ożywają na nowo w bogato ilustrowanej historycznymi zdjęciami retrospekcji prezentującej wszystkie wizyty papieża Polaka w Ojczyźnie. Wydanie to, jak żadne inne, przypomina podniosłe chwile, które uwznioślały nasz naród a dla młodego pokolenia staje się najpiękniejszą lekcją zarówno najnowszej historii, jak i religii oraz patriotyzmu.

Oprócz relacji z przebiegu pielgrzymek, znajdziesz tu również kalendarium wydarzeń i co najważniejsze fragmenty nauczania dziś już świętego Jana Pawła II, które wciąż okazuje się zaskakująco aktualne i ponadczasowe.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Marek Balon
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788366250314
ISBN: 9788366250314
ID: 440330

Zobacz również

Niech Zstąpi Duch Twój! Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. 40 rocznica Pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...