TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niedoskonały - niezwyciężony! Mój syn Nick Vujicic

Ocena:
(2 opinii)

„NICK, NIE MASZ RĄK I NÓG, ALE NIE POZWÓL, ŻEBY TO DYKTOWAŁO CI, CO MOŻESZ, A CZEGO NIE”

To zasada, którą Boris Vujicic wpoił swojemu niepełnosprawnemu synowi. Nick urodził się bez kończyn, jednak dzięki wsparciu rodziców przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności.

Zaczął występować na całym świecie jako mówca motywacyjny, napisał kilka bestsellerów i założył organizację charytatywną Life Without Limbs. A dziś sam jest odpowiedzialnym i kochającym mężem i ojcem.

Ale jego historia nie zaczęła się od sukcesu. "Niedoskonały - niezwyciężony!" to szczera opowieść o tym, jak nieprzygotowani, załamani rodzice zmagają się z żalem, strachem i kryzysem wiary po przyjściu Nicka na świat. A potem całymi latami uparcie dążą do tego, by wychować spełnionego, szczęśliwego, „idealnie nieidealnego” syna.

Opowiadając o losach swojej rodziny, Boris Vujicic dzieli się jednocześnie praktycznymi radami adresowanymi do wszystkich rodziców – nie tylko tych, którzy stają w obliczu wyzwań związanych z wychowaniem niepełnosprawnych dzieci.

Boris Vujicic jest ojcem Nicka Vujicica – słynnego mówcy motywacyjnego i autora międzynarodowych bestsellerów. Pełni funkcję dyrektora finansowego w założonej przez Nicka organizacji Attitude is Altitude. Urodził się w Jugosławii, skąd wyemigrował razem z rodziną do Australii. Boris i jego żona Duszka wspólnie angażują się w działalność charytatywną i duszpasterską. Aktualnie mieszkają w Los Angeles.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Pokrzepiajaca lektura

Szybko się czyta napisana zrozumialym językiem. Każdy rodzic powinien walczyć o swoje dziecko i wspierać go. Książka dająca nadzieje że wszystko jest mozliwe i że są na świecie dobrzy ludzie. Chciałabym mieć takich rodziców jak Nick. Niech Bóg im błogosławi. Polecam jako lekturę obowiązkową dla każdego rodzica. Powinni ją rozdawać na naukach przedmalzenskich albo poradniach rodzinnych.

autor opinii: Natalia Żurawska

piękna

Wspaniała postać ojca Borysa. Trafne wskazówki wychowawcze i egzystencjalne poparte cytatami z Biblii. Dobry ojciec, mąż i katolik, prawy człowiek, pogodny i pokorny. Pozycja warta kilkukrotnego przeczytania. Na dodatek napisana i przetłumaczona pięknym językiem. Książka bogata w treść i formę.

autor opinii: Monika

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Boris Vujicic
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 254
Wymiar [mm]: 140x206
EAN: 9788361097587
ISBN: 9788361097587
ID: 368490

Zobacz również

Niedoskonały - niezwyciężony! Mój syn Nick Vujicic
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...