TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niekochana miłość

Ocena:
(2 opinii)

"Niekochana Miłość" to połączenie fragmentów dziennika s. Józefy Menéndez, w którym Chrystus opowiada o swojej męce z rozważaniami Drogi Krzyżowej, podyktowanymi jej przez Zbawiciela.

Ta duchowa lektura pomaga towarzyszyć cierpieniu Jezusa, odmalowanemu Jego własnymi słowami. Przemierzając tę drogę, odkrywamy odmienny od tradycyjnego, zaskakująco ludzki wizerunek Boga, który przeżywa smutek, samotność i tęsknotę za człowiekiem.

Dlatego bardziej od ran dotyka Go ból odrzucenia Jego Miłości, ponieważ ponad wszystko chce, aby poznano Miłosierdzie Jego Serca. Żaden ludzki umysł, żadna książka nie jest w stanie zgłębić tajemnicy Odkupienia. Ale być może dzięki tej lekturze ktoś odkryje miłość, miłosierdzie i przebaczenie Boga.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Wstrząsająca i pokrzepiająca

Kapitalna, porażająca duchowa lektura! Ujawnione przez Jezusa tajemnice związane z Jego okrutną Męką pozwalają głębiej się nią przejąć i przeżyć.
Miłość Jezusa- Boga, Człowieka i Odkupiciela- jest zachwycająca: czeka na każdego, na choćby spojrzenie czy westchnienie posłane ku Niemu.
Całość przekazu pomaga czytelnikowi odbudować jego morale...:-))

autor opinii: Elżbieta

Pozytywna

Miło, szybko , bezproblemowo.

autor opinii: Natalia Bagniewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Józefa Menéndez
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788375058673
ISBN: 9788375058673
ID: 218483

Zobacz również

Niekochana miłość
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...