TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nieznane oblicza świętej Faustyny

Ocena:
(2 opinii)

Pisma świętej Faustyny są powszechnie znane, nie tylko w jej rodzinnym kraju. Podobno jest to najbardziej rozpoznawalna w świecie polska autorka, a nakłady wydawanego w różnych językach "Dzienniczka" przechodzą wszelkie wyobrażenia.

I wydaje się nam, że zapiski Świętej z Łagiewnik są przeznaczone dla całego świata...

Poniekąd słusznie. "Dzienniczek" jest duchowym klejnotem dla całego świata, jednak przede wszystkim dla nas, Polaków. Bowiem mimo międzynarodowości tych tekstów znajdują się w nim słowa adresowane do nas - tylko do nas! Są słowa o Polsce: o jej misji, jej grzechach, o tym, co jej zagraża i co Bóg dla niej przeznaczył.

Ale nie tylko to. W orędziu o Bożym Miłosierdziu kryje się niezwykły wątek maryjny. I wielki, święty mianownik przesłania Jezusa - słowa o Jego Sercu.

Maryja, Polska, Serce. Trzy nieznane oblicza świętej Faustyny.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Nieznane obicza św. Faustyny ...

Książka, która otwiera szerzej oczy i serce. Św. Faustyna jest w moim życiu bardzo ważna i ciągle obecna. Dobrze jest poznawać ją i jej życie z różnych punktów widzenia. Jest dużo odniesień do dzienniczka i jak Najświętsza Panienka działała w życiu św. Faustyny. Polecam każdemu, kto chce lepiej poznać życie mojej ulubionej świętej, która uśmiecha się do mnie zawsze i wszędzie, której słowa i obecność dodają otuchy i wiarę na lepsze życie :)))

autor opinii: Ola

Króciutka książeczka, w której zebrane zostały mniej znane treści z Dzienniczka św. Faustyny, dotyczące Matki bożej, Polsk i Serca Jezusa. Znajdziemy tu również po każdym rozdziale modlitwę nawiązującą do omawianego zagadnienia, dzięki czemu czytający włącza się w dzieło św. Faustyny.

autor opinii: Agata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788389342713
ISBN: 9788389342713
ID: 326987

Zobacz również

Nieznane oblicza świętej Faustyny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...