TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cuda świętego Szarbela. Świadectwa i modlitwy

Być może słyszałeś już o św. Szarbelu – człowieku, który wyprosił u Boga tysiące cudów. Jeśli nie, koniecznie musisz go poznać!

Kim była ta niezwykła postać? To libański mnich, pustelnik i asceta, który w samej Polsce pomógł już rzeszom potrzebujących. Za życia mówiono o nim, że jest „świętym Bogiem upojonym”. W książce znajdziesz świadectwa cudów, życiorys św. Szarbela oraz wiele modlitw i nowennę za jego wstawiennictwem.

O wielki cudotwórco, św. Szarbelu, który spędziłeś życie samotnie w skromnej i ukrytej pustelni, wyrzekając się świata i jego czczych przyjemności, a teraz królujesz w chwale świętych, w blasku Trójcy Świętej, wstawiaj się za nami. Modlitwa

Aby jeszcze lepiej przybliżyć Ci tę postać, mamy dla Ciebie fragment homilii ks. Pawła Kubani, wygłoszonej podczas przekazania relikwii I stopnia św. Szarbela do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie:

Wydaje mi się, że właśnie ta jego pokora i wielka miłość do Boga, które sprawiły, że większą część swojego życia przeżył w pustelni w odosobnieniu, sprawiła że jego życie całkowicie i bez reszty było oddane Bogu (…) Jest wiele sytuacji, które świadczą o wielkiej miłości Pana Boga do tego świętego i właśnie nam, poszukiwaczom skarbu, którym jest Królestwo Boże, Bóg daje takiego właśnie orędownika, który przychodzi tutaj, na polską ziemię i do tego sanktuarium w znaku swoich relikwii.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788327715272
ISBN: 9788327715272
ID: 403685

Zobacz również

Cuda świętego Szarbela. Świadectwa i modlitwy
26.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...