BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O Apostole Pawle inaczej

W powieści tej przedstawiam drogę życiową Pawła z Tarsu. Przed murami Damaszku, gdzie jako faryzeusz zmierzał, by prześladować wyznawców Jezusa Zmartwychwstałego, objawił mu się Chrystus w sposób tak wiarygodny, że porzucił realną perspektywę zostania w Jerozolimie nauczycielem Prawa, osobą o wysokim materialnym i społecznym statusie.

Stał się ubogim, bezdomnym pielgrzymem, chrześcijaninem, który poświęcił swe życie misji głoszenia Ewangelii. W czasie jej pełnienia był wielokrotnie skazywany na karę chłosty, do krwi biczowany, kamienowany, wypędzany z miast, w których nauczał, więziony i w końcu, w rzymskim więzieniu, stracony przez ścięcie mieczem.

Na drodze, którą wiele lat podążał, gorliwie i z powodzeniem siał ziarno Ewangelii, dzięki czemu z czasem dotarła ona do ludzi na wszystkich kontynentach.

Czuję się jego dłużnikiem, bo dotarła także do mnie. Książkę tę napisałem w nadziei, że dla niektórych jej Czytelników przedstawiona w niej postać Apostoła Pawła stanie się tak ważna i bliska, jaką jest ona dla mnie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Petrus
Autor: Władysław Sałacki
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788377202128
ISBN: 978-83-7720-212-8
ID: 292715

Zobacz również

O Apostole Pawle inaczej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...