TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Od zera do bohatera (komiks + CD)

Ocena:
(24 opinii)

Kiedy będziesz słuchać tych konferencji, Jezus będzie chciał uwolnić Cię od rzeczywistości, które tylko Ty znasz, których tylko Ty doświadczasz i które, choć mogą się wydawać bliskie innym, są tak naprawdę nieprzekazywalne.

Podobnie Jezus będzie Cię zapraszał do indywidualnej i niepowtarzalnej relacji ze sobą, której nie da się zbudować na wzór relacji innych osób z Bogiem – tylko Ty możesz to zrobić, tylko na Twój sposób, bo tylko do Ciebie zostanie skierowane takie, a nie inne zaproszenie.

Słuchaj więc z ciągłą uwagą, zadając sobie pytanie, o czym mówi Ci Jezus, czego chce dotknąć, do czego zaprosić? Tylko Ty możesz to usłyszeć.

A kiedy już usłyszysz i poczujesz dotyk, pamiętaj: „Uważaj, nie mów nikomu!“.

Album zawiera książeczkę zilustrowaną przez Przemysława Wysogląda SJ i płytę CD z zapisem Akademickich Rekolekcji Wielkopostnych zarejestrowanych w kościele św. Stanisława Kostki w Poznaniu w dniach 23–26 marca 2014 roku.

Opinie naszych Klientów (24 opinii)Napisz swoją opinię

Adam Szustak - doskonale trafia do człowieka...

Każdemu zalecam zakup audiobooków Adama Szustaka, kto go nie zna, zachęcam do próbki vloga na YouTube. Wspaniałe doświadczenie!!

Warto posłuchać przystępnie dociera do człowieka

autor opinii: MichałFifowski

Jak zwykle rekolekcje o. Szustaka w tej wersji wydania rewelacyjne.....jak w realu. Dziękuję.

autor opinii: Ania

Adam Szustak

Genialna,jak wszystkie książki ojca Szustaka.

autor opinii: Basia Kowol

Adamie Adamie, dobrze dobrze!

Tego Autora zacząłem czytać (słuchać) cztery książki wstecz i czytać (słuchać) będę 154 wprzód ;-) Talenty Brata Szustaka są unikalne - jak sam o sobie pisze, wierzy w to, że w Piśmie Świętym ukryte jest nieskończenie wiele treści, przekazów, znaczeń... Jak pisze, tak robi. Sięga do tekstów oryginalnych, wyjaśnia ich pierwotne znaczenie w kontekście semantycznym, leksykalnym i kulturowym (za to największe uznanie+++), historię Jonasza przeplata z Księga Sędziów, po czym płynnie powraca do historii Jezusa, wypatrującego Piotra nad Jordanem.
Adamie Adamie, napisałeś kolejną piękną opowieść, dziękuję!
PS. Sam zerknąłem na swoje nazwisko i też odkryłem pewien cichy przekaz.
PS2. Dlaczego "Adamie Adamie"? - odpowiedź w książce.

autor opinii: Włodzimierz Cieślar

Od zera do bohatera - bardzo gorąco polecam

Audiobook pt. "Od zera do bohatera", autorstwa O. Adama Szustaka OP wysłuchałem z dużym zainteresowaniem. Sposób prezentacji Starego i Nowego Testamentu w wykonaniu O. Adama Szustaka OP pokazuje jego treść, jak dla mnie w nowym świetle. Dzięki tej i innych pozycjach tego autora coraz bardziej dostrzegam jak genialna jest Biblia. Opierając się na interpretacji autora, czasem nawet na jego nieco innych wersjach tłumaczeń z oryginału, dostrzega się nowe znaczenia zagadnień, które wcześniej wydawały się nieznaczące lub niezrozumiałe.
Język jakim posługuje się autor i sposób przekazywania informacji wciąga słuchacza. Poruszane tematy skłaniają do refleksji i aktywnego uczestnictwa.
Ja najczęściej słucham kazań / rekolekcji O. Adama Szustaka OP podczas podróży samochodem i gorąco polecam innym podróżującym tę pozycję jak również inne tego autora, ponieważ poza edukacyjnym charakterem pozwalają również milej spędzić podróż.

autor opinii: Zbigniew Chabraś

Warto !!!

Jak wszystkie publikacje O.Adama Szustaka - rewelacyjne !!
Polecam, każdemu, kto już coś wie, ale przede wszystkim tym którzy szukają....

autor opinii: Agnieszka Szewczyk

Zaproszenie

Trudno zrecenzować rekolekcje... Słuchaliśmy oboje z mężem i każde z nas inaczej przeżyło ten czas :) Dlatego zapraszam żeby spróbować to przeżyć samemu :)

autor opinii: Jadwiga Wiatrowska

Od zera do bohatera

Wspaniale się słucha O.Szustaka,gorąco polecam.Mądrość odczytywana z kartek Biblii.Moja córka słuchała ze mną (18 lat) myślałam ze się znudzi,myliłam się,została do końca i podziękowała,to był cudowny czas.To tak jakby ktoś zapalił żarówkę w głowie.

autor opinii: Basia

POLECAM

Płyta CD z kazaniami Ojca Szustaka "Od zera do bohatera" to ciekawe spostrzeżenia w prosty sposób przekazane. Słucham ego najczęściej jadąc samochodem - ładuję się pozytywną energią ;-)
Ojciec Szustak daje nam nowe spojrzenie na fragmenty Biblii, które znamy od dziecka.

autor opinii: Kinga Lorenc

Rewelacja!!

Czegoś takiego jeszcze nie miałam okazji posłuchać, tego naprawdę trzeba posłuchać i samemu się do tego odnieść. Bardzo polecam. Rewelacja!

autor opinii: Urszula

od zera do bohatera:)

Genialne!!! O.Adam Szustak ma niesamowity dar przekazywania i tłumaczenia Słowa Bożego.Płyta od zera do bohatera po prostu coś niesamowitego.

Warto

brat Szustak jest jak zawsze w formie. Bardzo dobre rekolekcje. Polecam.

autor opinii: Błażej

Prowadzenie rekolekcji ciekawe.Polecam bardzo młodzieży .
To dobry drogowskaz jak zostać Orłem.
Księgarnia sumienna.

autor opinii: Teresa Ejchler

Niesamowite

Jestem zachwycona zobaczyłam wiele nowych rzeczy w sobie i poza mną.Bardzo wzbogaciła i rozszerzyła ta książka moją relację z Bogiem. Dziękuję.

autor opinii: Monika Popanda

Rewelacja :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu płyty "Od zera do bohatera" . Słuchałam jej już wielokrotnie , wniosła w moje życie wiele pozytywnych myśli . Słucha się jej bardzo przyjemnie POLECAM :)

autor opinii: Margaretka

Bohater nie jedno ma imię...

Fantastyczna, słucha się z zapartym tchem, otwiera oczy na wiele spraw, szczególnie takich o których myślałam że już wiem o co w tym chodzi.
Można słuchać po kilka razy za każdym razem odkrywając pewne rzeczy na nowo.
Gorąco polecam!!!

autor opinii: Janina Drozdowska

być bohaterem każdego dnia

"Od zera do bohatera" o.Adama Szustaka polecam bardzo. Jest to forma wykładów rekolekcyjnych , przejście od czasów starego testamentu,ewangieli Jezusa Chrystusa i świadectw Apostołów realizacji życia nauki Jezusa Chrystusa. Wstępem każdego wykładu jest ewangielia i dalej wyjaśnienie o. Adama Szustaka. Powiem krótko bardzo treściwa nauka pouczająca, a komentarz jest czasami z bardzo przezabawnym przykładem samego prowadzącego. Polecam audio book.Bohaterem jest każdy z Nas trwając kochani przy Jezusie Chrystusie , który powiedział o sobie"Ja jestem drogą i prawdą, i życiem (J 14,6).

autor opinii: Piotr Lewicki

Polecam

Rewelacyjne wyjaśnienie kim możemy byc i gdzie jestesmy!

autor opinii: Lidia Zielińska

Polecam kazdemu kto chce lepiej zrozumiec siebie i Pismo Swiete!

O. Szustaka słucha się jakby jednym tchem, z jednej strony głęboka analiza Pisma Świętego, a z drugiej strony ludzkie i trafiające do każdego odniesienia do życia, anekdoty oraz praktyczne wskazówki. Jak radzić sobie z nawracajcacymi grzechami, jak pokochać siebie i drugiego człowieka.Polecam.

autor opinii: Magda

Płyty CD konferencje

Witam, z całego serca mego polecam Konferencje; Od zera do bohatera, Garnek Strachu (szczególnie!), JUDYTA. Czym jest siła kobiety? i Rozplatani (najbardziej na świecie polecam!!!!) - dlaczego? dzięki tym konferencjom w formie CD każda moja długa podróż samochodem ma większy sens... przechodzę rekolekcje i...zawsze jakąś część siebie zmieniam...i każdorazowo, przy kolejnym słuchaniu tej samej konferencji - odnajduję inny fragment, który na mnie rezonuje...kiełkuje... i zmienia.... zachęcam wszystkich do słuchania i przemiany siebie....

autor opinii: Agnieszka z Gdańska

Petarda!

Ojciec Szustak, jak zawsze ciekawy i bardzo przystępny. Nawet dla takiego duchowego inwalidy, jak ja :)
Mimo, że mówi bardzo lekko i często żartuje, swoimi słowami potrafi człowiekiem wstrząsnąć i wyrwać go z codziennego marazmu. Pokazuje, jak bardzo nam się nie chce... i co możemy osiągnąć, gdy w końcu nam się zechce.
Polecam gorąco każdemu. Jak wszystkie inne płyty o. Adama.

autor opinii: Mariusz

Wspaniałe

Dla mnie to chyba najbardziej poruszające rekolekcje o. Szustaka! Jak zawsze uderza w czułe punkty, ale też jak zawsze pokazuje, że Pan Bóg z tych wszystkich naszych trudności i słabości może zrobić rzeczy wielkie! Takie rekolekcje na Wielki Post powinien przeżyć każdy, kto ma problemy z wiarą i komu się wydaje, że jest za słaby...

autor opinii: Kamila S.

Polecał dla młodzieży

Bardzo wciągająca,ciekawa płyta.Polecam.

autor opinii: Izabella Wawrzyniak

wspaniała płyta

Polecam serdecznie, o. Szustak jak zwykle w formie. Pozwala spojrzeć na kwestie wiary, pewności siebie i sukcesu zupełnie inaczej.

autor opinii: Agnieszka

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: W Drodze
Autor: o. Adam Szustak OP, Przemysław Wysogląd SJ
Rok wydania: 2014
EAN: 9788370339487
ID: 305808

Zobacz również

Od zera do bohatera (komiks + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...