TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu

Ocena:
(25 opinii)

Żeby zrealizować niektóre plany czy marzenia, potrzeba wiele wiary i siły. I jeśli zdarza Ci się czasem wątpić w siebie, jeśli może brakuje Ci motywacji… to chcę Ci przedstawić autora, który dosłownie zmieni Twoje myślenie!

Nick Vujicic jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej inspirujących mówców motywacyjnych. Poruszył do głębi już niejedno serce! Urodził się bez rąk i nóg, a mimo to żyje absolutnie pełnią życia.

Nick chce Cię przekonać do jednego: że gdy zaczniesz działać z wiarą, wtedy nic nie zdoła Cię zatrzymać.

Jeśli wierzysz, że możesz zmienić swoje życie na lepsze - po prostu zacznij działać zgodnie z tym, w co wierzysz. Jeśli myślisz, że masz świetny pomysł na biznes - wykorzystaj swoje talenty!

Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”. Działając zgodnie ze swoimi przekonaniami, przekuwając wiarę w czyn, Ty również możesz doświadczyć poczucia spełnienia.

Czytając książkę tego fascynującego autora dowiesz się, jak:

  • przezwyciężać kryzysy osobiste,
  • naprawić relacje z innymi ludźmi,
  • odnaleźć swoją pasję,
  • radzić sobie z trudnościami wynikającymi z choroby i niepełnosprawności,
  • pokonać autodestrukcyjne myśli, emocje i uzależnienia,
  • odnaleźć równowagę ciała, umysłu, serca i ducha.

Nie odbieraj sobie prawa do spełniania marzeń! Gdy zaczniesz wprowadzać swoją wiarę w czyn, możesz być pewny, że odkryjesz życie, do którego zostałeś stworzony.

NICK VUJICIC jest mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem, autorem książek i dyrektorem fundacji Life Without Limbs. Podróżuje po świecie, głosząc przesłanie nadziei i inspiracji, które usłyszało do tej pory już ponad 5 milionów ludzi w 44 krajach.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (25 opinii)Napisz swoją opinię

Mega cudowna!

Zachęcam każdego do przeczytania, ponieważ dzięki autorowi można inaczej spojrzeć na życie, problemy itd.

autor opinii: Aleksandra

Z całego serca polecam!

Piękna i inspirująca książka. Czyta się ją jednym tchem. Porusza serce i po jej lekturze ma się ochotę zmienić coś w swoim życiu, tak aby było ono na chwałę Boga i wnosiło dobro i miłość w życie innych ludzi. Nick pokazuje, że pomimo wszelkich przeciwności nasze życie ma sens i nieskończoną wartość, a każdy z nas niezależnie od tego kim jest ma do odegrania niepowtarzalną i niezastąpioną rolę na tym świecie.

autor opinii: Karolina

Bardzo polecam

Rzetelnie, błyskawicznie, miły kontakt i dbałość o klienta

autor opinii: Małgorzata Pięta

prezent

Sama jeszcze książki nie przeczytałam, bo była ona prezentem gwiazdkowym dla brata, natomiast on jest zadowolony :)

autor opinii: Magdalena Nowak

Książka spełniła moje oczekiwania. Poznałam dokładniej historię autora. Posłużyła mi w pracy z uczniami, którym ukazałam wartość i sens życia, które nie zawsze jest piękne i kolorowe.

autor opinii: Elżbieta Zjawin

Polecam

Niesamowita książka, jeszcze lepsza od poprzedniej.

Jeszcze lepsza niź pierwsza

Nick jest niesamowity a książka zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie niż pierwsza. Zycie Nicka jest najlepszym przykladem stosowania wiary w działaniu. Warto sięgnąć po tą książkę.

autor opinii: Ewa C.

Dobrze, wartko się czyta. Rzeczywiście i jak zwykle Nick potrafi motywować. Rozdziały są tematyczne. Treść się nie powtarza z książką poprzednią.

autor opinii: Hanna

Rewelacyjna:-)

Polecam bardzo tą książke.W prosty,treściwy sposób Nick opowiedział nie tylko swoją historię ale i wielu innych,wastościowych ludzi.Czyta się ją jednym tchem i podziwia wszystkich bohaterów tej książki...Polecam szczególnie osobom w trudnych momentach ich życia.Na przykladzie swoim i innych osób Nick pokazuje że warto nieustawać i ciągle działać gdyż wtedy się zwycięża:-)

autor opinii: Marzena N.

Moc w slabosci sie doskonali "

Ksiazka Nica Wujicica pt'Niezwyciezony; jak i 'Bez rak ,bez nog ,bez ograniczen' sa niezwykle inspirujace,pomogly mi spojrzec na rzeczywistosc,w ktorej zyje ,z calkiem innej perspektywy.Wskazowki ,jakie sa zawarte w ksiazkach pomogly mi odzyskac nadzieje w trudnych zawirowaniach mojego zycia.zmienilo sie moje spojrzenie na smutek ,cierpienie,porazka,to wszystko daje mi sile,determinacje do zycia.Malo tego,zaczynaja sie dziac w moim zyciu wspaniale rzeczy,moje marzenia sie spelniaja,ktore wypisalam na kartce ,i w modlitwie oddalam to Panu Bogu.Moja postawa zmienia sie ,przelamuje wszelkie dotychczas stereotypowe myslenie,moje zycie sie odmienia,inni mi to mowia ,bo widza,malo tego ,wystapilam jako mowca ,i widzialam jaka byla reakcja innych,zawsze chcialam byc dobrym mowca jak Nic,powoli widze ze zmierzam w tym kierunku ,i wierze ze dzieki lasce Bozej ,uda sie.Miejcie marzenia ,pragnienia ,nie rezygnujcie z nich .Bog jest w stanie zaspokoic kazda wasza potrzebe w Jezusie Chrystusie,wedlug Jego woli. Serdecznie pozdrawiam,i zycze wam abyscie byli ludzmi szczesliwymi.Agnieszkaspelniac moje marzenia,ktore wypisalam na kartce i oddalam to Panu Bogu,

autor opinii: Agnieszka Krupa

Rewelacja

Książkę czysta się szybko.Z wielką przyjemnością sięgnąłem po jej treść, która podniosła mnie na duchu. Polecam 😊

autor opinii: Tomek Pszonak

inspirującą

Polecam książkę "Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu" - ciekawa, inspirującą i pozytywna. Autor książki mimo swojej niepełnosprawności odnalazł swoja drogę i cel w życiu, daję nadzieję innym.

autor opinii: Agnieszka Brzuzy

Wiara czyni życie cudownym..

Autor wspaniale ukazuje jak zastosować to w co wierzę w codziennym życiu ,pełnym zawisłości, niespodzianek, problemów.
Jeśli punktem naszego odniesienia jest Bóg i słowo Boże- nie ma trudnej sytuacji niedorozwiązania, jesli pozwolimy Mu się poprowadzić i z pokorą przyjąć to wszystko co nam daje -chociaż czasem tego nie możemy pojąć, gdyż mamy "własny plan" - z czasem zrozumiemy,że tak musiałoby być, gdyż mądrość Boga i Jego milosć przenika wszystko.
Polecam- każdemu -zwłaszcza osobom,które nie wierzą w siebie, poprzez swoje ograniczenia nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim z kompleksami, z poczuciem winy, niedowartościowane, bez wiary w swoje możliwości.
Jesteśmy dziećmi bożymi, mamy godność dziecka Boga i w jego oczach jesteśmy wszyscy cudowni... tylko trzeba pozwolić Mu wejść w nasze życie i nas zmienić..

autor opinii: Joanna Czuba

Szok!!!

Ksiązka wręcz szokująca w pozytywnym znaczeniu. I.. pytanie dręczace- Jak ja bym się zachował w takiej sytuacji z punktu widzenia człowieka zdrowego. Czy dałbym radę. Czy mam na tyle WIARY? Dużo, ale to bardzo dużo uczy. I nastepne pytanie- czego człowiek zdrowy jeszcze oczekuje? O co walczy, o kasę, o popularność? Co chce od życia? Ma tyle,-zdrowie, jakąs pozycje w życiu i czego jeszcze chce?Jeszcze wiele pytań, ale to może na kiedy indziej. Dziękuję. Pozdrawiam.

autor opinii: Adam Smętek

Gorąco polecam!!!

Na początku chciałam podziękować księgarni Tolle za przesłanie e-maila polecającego książkę Nicka Vujicica, bo może nigdy albo dużo później dowiedziałabym się o tym cudownym człowieku- radosnym, mądrym, inspirującym, przyjmującym i kochającym życie takie jakie jest, wspaniałym mężu i ojcu. A wszystko dzięki ogromnej wierze i jej potędze w działaniu. Nick zmienił moje podejście do pewnych spraw, sytuacji i wydarzeń w moim życiu. Staram się kochać wszystko co przynosi mi los i z wiarą i nadzieją a także cierpliwością i pokorą pokonywać trudności i problemy.
Książkę tą przeczytałam jednym tchem ale teraz wracam do niej, czytam te najbardziej inspirujące i podtrzymujące mnie na duchu fragmenty bo ciągle jest mi mało!!! :)
Dziś po raz pierwszy Nick będzie w Polsce. Niestety nie będę miała tego szczęścia aby uczestniczyć w tym spotkaniu, jednak głęboko wierzę że Pan Bóg da mi jeszcze kiedyś tą szansę, tak jak dał mi tą wspaniałą możliwość poznania Nicka dzięki jego książce.
Z całego serca polecam bo jest to jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek czytałam. Oceniłam ją na 5 ale najchętniej dałabym 10 gdyby była taka możliwość :)
Pozdrawiam serdecznie!!!

autor opinii: Kasia T.

super książka!

:)

autor opinii: Kasia Żołnierczyk

Świetna

Książka, która zmienia perspektywę patrzenia na swoje życie, sukcesy i porażki. Podnosi na duchu i daje kopa do działania

autor opinii: Zara

wspaniała

Książkę czyta się jednym tchem.Podnosi na duchu każdego kto jest niezadowolony ze swojego życia.Nick jest przykładem ,że nie ma rzeczy niemożliwych,każdy cel jest do osiągnięcia jeżeli bardzo się tego chce ( oczywiście z Bożą pomocą ).Przeczytałam już jego pierwszą książkę ,,Bez rąk,bez nóg,bez ograniczeń" i jeżeli wyjdą następne jego książki to je przeczytam.

autor opinii: Renata G.

bardzo polecam

Jestem zachwycona tym fantastycznym człowiekiem. Coś niesamowitego! Jego świadectwo życia dodaje sił i mobilizuje do silnej wiary i lepszego poznania Jezusa. Czytając tą książkę podejście do życia staje się wspanialsze. Boże dzięki Ci za Nicka!

autor opinii: Urszula Bogucka

Polecam

Polecam każdemu kto boryka się z jakimkolwiek problemem. Książkę można studiować lub przeczytać jednym tchem :)

Polecam klub książki tolle.pl.

Dobry klub książki szybkie realizacja i bardzo dobre książki i opinie.

autor opinii: Bogusław Borowiec

"Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu"

Wspaniała książka o tym, jak traktować każdą trudność w życiu: nie narzekaniem, nie żłością, nie zniechęceniem, ale jako coś, za co trzeba się zabrać używając intelektu i wiary, bo trudność to coś, co jest do pokonania. ale czasami nie to, co trzeba chcemy pokonać, natomiast Nick pokazuje, że wszystko jest nam dane dla naszego rozwoju, choćby nie wiem jak było nie do pokonania. Znajdźmy tylko w sobie siłę i motywację - czego właśnie w tej książce on uczy - a wyjdziemy nawet z większą korzyścią, niż gdyby tej trudności do pokonania nie było. Ale trzeba podjąć walkę = i tego uczy ta książka.

autor opinii: Bożena Głażewska

Daje bardzo duzo do myslenia i inspiruje bardzo mocno...nic nie jest niemozliwe dla chcacego...bardzo polecam

autor opinii: Albiona Rekas

Fantastyczna

Jak sam tytuł wskazuje jest to potęga wiary w działaniu. Polecam bardzo.

autor opinii: Urszula

Bardzo poruszająca książka!

Nick Vujicic sprawia, że zaczyna się patrzeć na swoje życie trochę z innej perspektywy. Nie dlatego, że "on ma gorzej". Przede wszystkim dlatego, że bije od niego tak wielka radość i Boża moc. Wspaniały człowiek, który pomaga uwierzyć, że naprawdę Bóg pomoże nam we wszystkim, gdziekolwiek byśmy się nie znaleźli. PS. Bardzo wzruszyła mnie i urzekła historia miłości Nicka i jego żony Kanae :)

autor opinii: Ruda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Nick Vujicic
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 165x220
EAN: 9788361097457
ISBN: 9788361097457
ID: 313789

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu
39.90 zł
29.24 zł
Oszczędzasz 10.66 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...