TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oddychać imieniem. O medytacji chrześcijańskiej

Medytacja chrześcijańska opiera się na modlitwie Jezusowej, na której w rytm oddechu przywołujemy imię Pana. Przez niemal dwa tysiąclecia przekazywano sobie tę tradycję głównie w klasztorach, dziś praktykuje ją coraz więcej świeckich.

„Oddychać Imieniem” stanowi owoc konferencji wygłoszonych przez ojca Maksymiliana – opiekuna lubińskiego Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej, podczas prowadzonych przez niego sesji medytacyjnych.

Autor dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy. Mówi o trudnościach i pokusach, które każdemu na tej drodze towarzyszą. Przywołuje wielowiekowe dziedzictwo Kościoła, opowiada o zmaganiach ojców pustyni.

Zachęca do podjęcia medytacji, przekonując: „Duch Święty (…) jest tym, który daje nam dar modlitwy nieustannej. My powinniśmy »tylko« na niej wytrwać”.

Maksymilian Nawara OSB - benedyktyn, urodzony w Sosnowcu, mieszka w Lubiniu k/Kościana, gdzie od 2007 r. prowadzi założony 20 lat temu przez o. Jana Berezę Ośrodek Medytacji Chrześcijańskiej. Autor książki "Oddychać Imieniem. O medytacji", która ukazała się w serii Pustelnia.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Maxymilian Nawara OSB
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788379061037
ISBN: 9788379061037
ID: 375246

Zobacz również

Oddychać imieniem. O medytacji chrześcijańskiej
26.70 zł
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...