TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych

Ocena:
(1 opinii)

Wielu młodych ludzi jest dziś zagubionych w świecie Internetu i mediów. Nie wiedzą, co mają począć ze swoim realnym życiem. Czy iść drogą małżeństwa, czy zostać singlem, a może wstąpić do zakonu czy do seminarium...

Decyzja jest trudna, bo nie tak łatwo odkryć, do czego jesteśmy powołani, jakie drzemią w nas predyspozycje, kiedy świat wszystko deprecjonuje.

Ten poradnik napisały osoby, które od lat prowadzą kursy rozeznania życiowego dla bardzo młodych i tych „starszych młodych”. Razem z nimi zagubiony człowiek może przejść cały proces odkrywania w sobie predyspozycji, zdolności, chęci, pragnień i marzeń.

Świetny prezent dla wszystkich gimnazjalistów, maturzystów, a także tych, którzy kończą studia i przed nimi wypłynięcie na szerokie wody życia.

Z pomocą tego poradnika mają szansę zdobyć się na stanowczy krok i będą w stanie z radością przyjąć to, co przygotował dla nich Bóg.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Wartościowa książka. Uważam ,że wielu młodym ludziom żyjącym w łasce światła Ducha Świętego , pomoże rozeznać swoje powołanie.

autor opinii: Wioleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: o. Nathanael Pujos, o. Anthony Ariniello
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788377975114
ISBN: 9788377975114
ID: 378245

Zobacz również

Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...