TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odnaleźć tajemnicę. Formacja do wyboru powołania

Ocena:
(2 opinii)

Książka skierowana jest do osób towarzyszących młodym ludziom w podejmowaniu decyzji o wyborze powołania. Może również stanowić pomoc dla osób z zaangażowaniem szukających woli Bożej względem swojego życia.

"Dzisiejszy młody człowiek – pisze autor – nie wydaje się wrażliwy na wezwania do heroicznych gestów. Jest realistą i w podejmowaniu i interpretowaniu rzeczy kieruje się logiką. Skuteczniej będzie więc sprowadzić go na poziom życia i sprawić, by tam odkrył tajemniczą prawdę, że życie jest dobrem otrzymanym, które ze swej natury zmierza do tego, by stać się dobrem ofiarowanym".

Autor podpowiada, jak zrozumieć młodych ludzi i jak rozbudzić w nich największe pragnienia. Szczególnie koncentruje się na postawie wrażliwości.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Coś się nie zgadza w tytule!

Powołanie, z doświadczenia własnego muszę to stwierdzić, nie jest "wyborem" człowieka! Wybiera Bóg ... a człowiek, choć szczerze i z całego serca wybrał, obalany jest w jego wyborze przez innych biskupów i kapłanów! Ja życie i mienie poświęciłem temu, co wybrałem, żeby zostać kapłanem, poświeciłem Bogu i Kościołowi ... do dziś. Władze Kościoła jednak, powiedziały, że "Pan Bóg ciebie nie wybrał! To był przysłowiowy sztylet w moje serce! Mówienie więc, że my mamy wpływ na wybór powołania jest nieszczere i wprowadzające w bolesny błąd niewinne osoby!

autor opinii: Bohdan Szejner

Książeczka mała objętościowo ale zawierająca bardzo istotne treści.Autor porusza psychologiczny aspekt rozpoznawania powołania. Sama towarzyszę dziewczętom przy rozpoznawaniu powołania i wyboże drogi życiowej i mogę polecić książkę .

autor opinii: s. Maria Genowefa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: o. Amedeo Cencini FdCC
Ilość stron: 60
Wymiar [mm]: 115x190
EAN: 9788388683251
ISBN: 83-88683-25-X
ID: 18445

Zobacz również

Odnaleźć tajemnicę. Formacja do wyboru powołania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...