TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odnowienie serca. Jak przyoblec się w charakter Chrystusa?

Książka "Odnowienie serca" to doskonały przewodnik po biblijnych fundamentach procesu przemiany ducha, realizowanego przez Boga w celu wprowadzenia każdego aspektu naszej osobowości w harmonijną relację z Jego wolą.

Właśnie tym zajmuje się wybitny autor i nauczyciel duchowości chrześcijańskiej Dallas Willard. "Odnowienie serca" to książka, którą po prostu musisz mieć!

Jako chrześcijanie wiemy, że jesteśmy nowym stworzeniem w Chrystusie, dlatego często próbujemy poprawić swoje zachowanie, mając nadzieję, że dzięki temu upodobnimy się do naszego Mistrza.

Zmiana zewnętrznego zachowania nie zmienia jednak naszych serc. Autentyczna przemiana wewnętrzna możliwa jest tylko dzięki Bożej łasce.

Rozwój duchowy w ujęciu zaproponowanym przez Willarda obejmuje przemianę w sześciu obszarach: w myślach, uczuciach, woli, ciele, relacjach społecznych i w duszy. Autor zarysowuje ogólny wzorzec przemiany w każdej z tych dziedzin, oferując praktyczne wskazówki, które można realizować bez poczucia winy i bez presji perfekcjonizmu doskwierającej tak wielu chrześcijanom.

Odnowienie serca to zaproszenie do świadomej formacji uczniowskiej w codziennej wędrówce z Jezusem Chrystusem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Willard Dallas
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361097761
ISBN: 9788361097761
ID: 428755

Zobacz również

Odnowienie serca. Jak przyoblec się w charakter Chrystusa?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...