TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odzyskaj swoje życie. Jak uwolnić się od przeszłości i nie pozwolić innym ludziom sobą sterować

Ocena:
(1 opinii)

Jeśli Twoja samoocena zależy od tego, co myślą i mówią o Tobie inni, a Ty sam czujesz, że zaspokajasz czyjeś potrzeby i pragnienia; jeśli nieustannie kontrolujesz otoczenie albo, przeciwnie, starasz się ulegać i ustępować – ta książka została napisana właśnie dla Ciebie!

Jej autorzy na przykładach z życia swojego i innych osób pokazują, że ukrycie prawdziwego „ja” i rozwijanie fałszywej tożsamości jest reakcją na zranienia z dzieciństwa i wieku młodzieńczego. Radzą, jak odzyskać swoje życie, swoje emocje, swoje prawdziwe „ja”. Uczą kontroli nad przeszłością oraz aktualnymi okolicznościami.

Książka, którą właśnie trzymasz w ręce, jest jedną z tych pozycji, której lektura może wpłynąć na Twoje dalsze życie, sposoby postrzegania relacji i sięgania po bliskość i wsparcie. Dotyka spraw trudnych: wykorzystania, odrzucenia, zaniedbania i ich wpływu na postrzeganie siebie samego. Pokazuje, jak konflikt i napięcie między tym, kim jestem, a tym, kim chcę, by widział mnie świat, ma wpływ na to, jak żyjemy. Pozwala nam odróżnić prawdziwe „ja” od fałszywego. A wszystko to w biblijnym ujęciu! Ta książka stawia nas przed niezmiernie ważnym pytaniem: Czy moja przeszłość jest powodem, by unikać życia, czy jest okazją i nową szansą, by spojrzeć w przyszłość z zaufaniem i wiarą? Gorąco polecam!

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, trener, lider Wspólnoty Metanoia
W świecie po grzechu pierworodnym każdy człowiek podatny jest na zranienia. Część z nich bywa tak głęboka, że wpływa na nasz sposób funkcjonowania w pracy i relacjach. Po trudnych doświadczeniach w życiu rodzinnym wiem, jak ważne jest przepracowanie tych wszystkich sytuacji. Autorzy tej książki zapraszają do wejścia na drogę uzdrowienia wewnętrznego z najlepszym Lekarzem – Jezusem. Nie czekaj, zacznij już dziś. Jest nowe, lepsze życie!

Rafał Cempel, autor książki „Bóg nie zna słowa «niemożliwe»”

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Jak dla mnie, ta książka to elementarz stawiania pierwszych kroków na drodze samodzielnego życia bez oglądania się na opinie innych. Elementy wiedzy z zakresu psychologii podane w łatwy do zrozumienia sposób i z klarownymi przykładami. Niezbędnik dla tych, którzy potrzebują uwolnienia się od własnej przeszłości i kulejącej teraźniejszości.
Jeśli jesteś gotów rozpocząć poszukiwanie swojej prawdziwej tożsamości, przeczytaj tę książkę koniecznie!

autor opinii: Agnieszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Stephen Arteburn, David Stoop
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374828154
ISBN: 9788374828154
ID: 385451

Zobacz również

Odzyskaj swoje życie. Jak uwolnić się od przeszłości i nie pozwolić innym ludziom sobą sterować
34.90 zł
31.17 zł
Oszczędzasz 3.73 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...