TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy

Nie czekaj, by rozpalić w sobie ogień modlitwy!

Zapewne nie raz widziałeś ludzi rozmodlonych, takich, którzy czerpią z tego prawdziwą energię do życia. I pewnie nie raz próbowałeś się do nich porównywać, ponieważ - nawet jeśli bardzo się starasz - Twoja modlitwa pozostawia wiele do życzenia.

Jeśli więc na myśl o modlitwie czujesz pustkę lub kojarzy Ci się ona z obowiązkiem, czas zmienić nastawienie. Postaraj się, aby o moment sam na sam z Bogiem, na który będziesz czekał z wielką tęsknotą i miłością.

Otwórz się na działanie Ducha Świętego, bo czasami wystarczy jedna iskra, która padnie na nas i doprowadzi do prawdziwej eksplozji. Właśnie tak zaczynają się najważniejsze w życiu zmiany.

Johannes Hartl, znany na całym świecie mówca chrześcijański opowiada w tej książce osobistą historię odkrywania pasji bycia z Bogiem. Pokazuje też, co zrobić, żeby marzenia o wprowadzaniu królestwa Bożego na ziemi stawały się rzeczywistością. Daj się porwać Duchowi w najbardziej szaloną przygodę na świecie!

Johannes Hartl - założyciel i lider Domu Modlitwy w Augsburgu w Niemczech, w którym od 2011 roku trwa nieustająca modlitwa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Doktor teologii katolickiej, popularny mówca w wielu krajach Europy.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Johannes Hartl
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847881
ISBN: 9788365847881
ID: 407190

Zobacz również

Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy
29.90 zł
19.44 zł
Oszczędzasz 10.46 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...