TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Osobowości rodzinne

Ocena:
(3 opinii)

To pasjonująca książka o związkach międzyludzkich. Niezależnie od tego, czy od dawna starasz się zrozumieć i naprawić relacje z bliskimi osobami, czy jesteś nowicjuszem, pomoże ci ona pogłębić spojrzenie na te sprawy.

David Field analizuje pięć odrębnych rodzajów osobowości rodzinnych (rodzina związków, władzy, opiekuńcza, chaotyczna i rodzina nadmiernie uzależniona) i wskazuje na to, co jest niezbędne dla ożywienia stosunków w naszych rodzinach. Autor odkrywa przed tobą, jak wielkie znaczenie ma rozwiązywanie problemów z przeszłości dla doświadczenia nowej wolności i wewnętrznego pokoju.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

POLECAM!!!

Wszystkim gorąco polecam tę pozycję. Jestem w trakcie czytania i zaskakują mnie bardzo trafnie przedstawione modele rodzinne. Jednocześnie książkę świetnie się czyta. Latwiej zrozumieć swojego partnera, jego zachowanie i żeby nie przedłużać: dowiadujemy się jak nasze rodziny wpłynęły na nas, na to kim teraz jesteśmy.
Zacytuję przysłowie z tej książki: " Możesz usunąć dziecko z rodziny, lecz nie zdołasz usunąć rodziny z dziecka."

autor opinii: E.Jb.

Wspaniała!

Książka wspaniała! Otwiera oczy na własną rodzinę pochodzenia i na jej wpływ na nasze funkcjonowanie w przyszłości. Wspaniale obrazuje relacje rodzinne. Niestety rzadko zdarzają się rodziny idealne, warto jednak dążyć do ideału i być świadomym swoich wad. Polecam wszystkim, którzy chcą zrozumieć siebie i swoją rodzinę aby żyć lepiej :)

autor opinii: AsiaW

Jest to wspaniała książka, która posiada wiele ciekawych technik na temat tego jak umiejętnie się porozumiewać. Polecam.

autor opinii: Michał Filipiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: David Field
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 212
Wymiar [mm]: 1223x195
EAN: 9788386941025
ISBN: 978-83-86941-02-5
ID: 33555

Zobacz również

Osobowości rodzinne
35.07 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...