TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dotknąć serca dziecka, a nawet nastolatka

Ocena:
(6 opinii)

“Pan Bóg jest nudny”, “Kościół bez sensu”, “Lepiej pograć w gierkę” - być może zdarzyło Ci się usłyszeć coś takiego od swojego dziecka...

Jeśli zastanawiasz się…

  • Czy zatem my, rodzice, jesteśmy jeszcze w stanie odnaleźć nasze dzieci w tej ich nowoczesnej rzeczywistości?
  • Czy w dzisiejszym świecie możesz jeszcze zaproponować dziecku coś, co je zaciekawi i przyciągnie?
  • Jak w tym gąszczu niebezpiecznych “atrakcji” przekazać dziecku prawdziwe wartości, a przy tym uniknąć buntu?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: to jest możliwe!

Rodzina może być przestrzenią wspaniałej przygody, w której będziesz dzielić ze swoimi dziećmi nie tylko codzienne, wspólne przeżycia, ale również wiarę i wartości.

Robert Kościuszko jest ojcem 4 dzieci i możesz go znać jako autora fascynujących powieści dla młodzieży: "Wojownik Trzech Światów" czy "Niewidzialna gra". W nowej konferencji dzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami na to, jak porwać swoje dziecko we wspólną życiową przygodę.

Zobacz, jak w tej codziennej przygodzie dotrzeć do serca dziecka i dzięki temu z łatwością przekazać mu swoją wiarę i prawdziwe wartości.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniały Wykład

Wspaniały wykład dla nas rodziców jak być blisko dzieci ,jak swoim przykładem dobrym dawać im wiele cennych wskazówek.Polecam gorąco wszystkim rodzicom którzy chcą dobrze wychować swoje dzieci .

autor opinii: Joanna

Ważne każde słowo,dla ojców którzy chcą być blisko dziecka

Każde słowo zapada głęboko w serce.Autor, zaangażowany w wychowanie swoich dzieci tato w piękny,dojrzały ale i dowcipny sposób dzieli się doświadczeniami swoimi i swoich przyjaciół. Dotyka i wskazuje kierunek rozwoju.

autor opinii: Elwira Dubniewska

rewelacja

Dotknąć serca dziecka, a nawet nastolatka - płyta do słuchania na okrągło, aby sobie utrwalić sposoby rozmów, zasad i metod w jaki sposób można zainteresować dziecko zabawą, rozmową i innymi sposobami życia w prawdzie i miłości. Ja już jestem babcią, ale ta płyta moim zdaniem jest dla wszystkich, bez względu na wiek. Dorosłe dzieci też potrzebują wrażliwych rodziców, a wnuki dziadków. Polecam wszystkim.

autor opinii: Urszula Orłowska

Rewlacyjna

autor opinii: Dorota Litwińska

Pozytywna

Nagrania słucha się przyjemnie, nie ma w nim "wymuszonej" książkowej teorii. Warto skorzystać z opowieści i doświadczeń Pana Roberta, by uczynić swoją rodzinę... kochającą i szczęśliwą rodziną :) Proste wskazówki trafiające w samo sedno. Szczerze polecam :)

autor opinii: Magdalena

Pokrzepiająca :)

Przypomina o najważniejszych sprawach - jak budować głębokie i szczęśliwe relacje z dziećmi, co zrobić, żeby wychowanie było tak naprawdę piękną przygodą i jak sprawić, żeby dzieci chciały się dzielić z nami swoim światem :)

autor opinii: Kama

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2015
EAN: 9788394174309
ID: 318382

Zobacz również

Dotknąć serca dziecka, a nawet nastolatka
22.78 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...