TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwej rodziny

Ocena:
(4 opinii)

Nowe wydanie praktycznego podręcznika autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.

W książce "Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci" Adele Faber i Elaine Mazlish dzielą się spostrzeżeniami, poradami i wskazówkami, dotyczącymi sposobów, jak ulepszać życie rodzinne.

Wyciągając wnioski z długich rozmów prowadzonych z rodzicami oraz na podstawie własnych doświadczeń autorki wskazuję drogę, jak krok po kroku doskonalić sposoby porozumiewania się, by i rodzice i dzieci wyzwolili z siebie to, co najlepsze. Wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Jednym tchem

Ksiażka jest ciepło i sympatycznie napisana. Historie z życia, pokazują, między innymi, że wściekać się na dzieci jest rzeczą ludzką, ważne by ich przy tym nie krzywdzić. Książka do której się wraca. Zawiera porady i wskazówki, ale też przykłady. Bardzo jestem zadowolona z nabytku i polecam każdej mamie:)

autor opinii: Anita Szabelska

Rewelacyjna pozycja dla rodziców

Przeczytałam wszystkie książki tych autorek i polecam każdą. Zaczęłabym czytanie od tej pozycji a później sięgnęła po kolejne dotyczące konkretnych zagadnień. Ta książka jest takim wprowadzeniem do pozostałych. Mam ją na półce a także pozostałe części i z przyjemnością do nich powracam. Polecam.

autor opinii: Ania Szewczyk

Trzeba ją przeczytać

To kolejna rewelacyjna książka tych dwóch autorek które tak świetnie piszą aż chce się czytać.Przekazują nam cenne informacje w jaki sposób porozumiewać się z dziećmi aby u obu stron(rodzica i dziecka)wyzwolić to co najlepsze.Serdecznie polecam wszystkim rodzicom.

autor opinii: Katarzyna

Rewelacja

Ta ksiazka jest dla mnie rewelacyjna i bardzo pomocna w wychowywaniu mojej corki. Kazdy powinnien ja przeczytac, gdyz pomaga nam zrozumiec zachowanie i emocje naszego dziecka.

autor opinii: Kasia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788380083806
ISBN: 978-83-8008-380-6
ID: 391620

Zobacz również

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwej rodziny
29.00 zł
21.45 zł
Oszczędzasz 7.55 zł (26%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...