TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ostatnia kohorta. Tom 1-2

Ocena:
(2 opinii)

Schyłek VI wieku naszej ery. Imperium Rzymskie dogorywa. Broni się jeszcze tylko stolica (miasto Rzym), oblężona po raz ostatni już przez plemiona barbarzyńców. Pierścień oblężenia przebija grupa straceńców, pragnąca odszukać mityczny "ostatni legion" (jedyny legion, który podobno nie uległ barbarzyńskiej nawałnicy) i sprowadzić go pod mury Rzymu dla ocalenia miasta.

Dowodzą tym elitarnym zespołem desperatów dwaj ludzie: konsul Valerianus i najlepszy żołnierz Rzymu, trybun Fulviusz, zwany "bogiem wojny". Towarzyszy im małżonka konsula, Terencja Sabina, w której Fulviusz jest zakochany... Krew, śmierć, zdrada, szaleństwo, bohaterstwo i miłość podczas wspaniałego rajdu legionowych diabłów przez barbarzyńską Europę.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

super książka

Na prawdę świetna książka, po pierwsze napisana bardzo dogodnym do czytania językiem nie męczy, nie nudzi, świetna fabuła przy tym wiele faktów historycznych polecam!!

autor opinii: anka

Po prostu Łysiak

Imperium rzymskie - dlaczego było wielkie i dlaczego upadło, i o ludziach, którzy je tworzyli, o prawdzie, zasadach, ideach, kompromisach ........ To wszystko na tle wędrówki tytułowej ostatniej kohorty z oblężonego Rzymu w poszukiwaniu ....... idei.

autor opinii: Andrzej Kukawski

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Nobilis
Autor: Waldemar Łysiak
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 864
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360297056
ISBN: 83-60297-04-5
ID: 39999

Zobacz również

Ostatnia kohorta. Tom 1-2
69.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...