TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Otwarci na miłość

To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem.

Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać!

Autorzy przekazują tu swoją ogromną wiedzę, doświadczenie terapeutyczne i duchowe oraz niezwykle praktyczne i jednocześnie filozoficzne odpowiedzi na pytania dotyczące zwykłej, codziennej miłości.

    Dzięki nim dowiesz się:
  • Jak sprawdzić, czy kochasz właściwie?
  • Jak rozwijać miłość na wszystkich poziomach (z ukochanym, małżonkiem, dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi)?
  • Jak pogodzić afirmację ze stawianiem wymagań?
  • Co osłabia nasze więzi i jak temu zapobiegać?
  • Skąd czerpać siłę, by kochać?

Dlaczego konferencja Gajdów znalazła się na jednej płycie z wykładem ks. Grzywocza? Przede wszystkim dlatego, że ich poglądy się uzupełniają, dotykając ich ulubionego tematu, czyli miłości. Ks. Grzywocz szukając jej istoty, stawia na wzajemność. Natomiast Gajdowie przekonują, że miłość prowadzi do rozwoju.

Ponadto z dołączonej do płyty książki poznasz piękne spojrzenie ks. Grzywocza na 3 najważniejsze potrzeby, na których opierają się ludzkie więzi. Pierwszą z nich jest potrzeba związku, drugą - bycie przyjętym i zaakceptowanym. Trzecia to potrzeba intymności.

Ks. Krzysztof Grzywocz - doktor teologii duchowości, kierownik duchowy, ceniony rekolekcjonista, egzorcysta, terapeuta. Autor wielu publikacji, m.in.: „Wartość człowieka”, „W mroku depresji”, „Uczucia niekochane”. 17 sierpnia 2017 roku zaginął w Alpach Lepontyńskich w Szwajcarii.

Monika i dk. Marcin Gajdowie - małżonkowie od 1991 roku, rodzice czworga dzieci. Marcin jest lekarzem, teologiem oraz autorem pieśni religijnych. Monika jest pedagogiem ogólnym i specjalnym oraz choreoterapeutą. Oboje są psychoterapeutami, prowadzącymi od wielu lat działalność rekolekcyjną, konferencyjną, terapeutyczną.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: 2Ryby
Autor: ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
Rok wydania: 2018
Wymiar [mm]: 135x185
EAN: 9788394824884
ISBN: 9788394824884
ID: 428538

Zobacz również

Otwarci na miłość
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...