TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pamiętnik Perełki

„Pamiętnik Perełki” to spojrzenie na człowieka i świat na miłość, małżeństwo i rodzinę z perspektywy dziesięcioletniej dziewczynki.

Ten audiobook jest dla dzieci, które już wiedzą, że są stworzone do radości. To także książka dla dorosłych, którzy jeszcze nie zapomnieli o swoich największych ideałach i najpiękniejszych pragnieniach z dzieciństwa. To zapis myśli, przeżyć i nadziei, które są bliskie każdemu, kto chce kochać i być kochanym.

W zbiorze prywatnym autora to jedna z jego ulubionych książek. Choć napisał ją 100% mężczyzna i do tego kapłan, jakość wejrzenia w duchowość i emocjonalność 10-letniej dziewczynki czyni z tej historii dzieło sztuki i bardzo praktyczną pomoc przy wychowaniu zarówno dziewcząt, jak chłopców.

Ten audiobook daje lepszą odpowiedź na pytanie „jak dotrzeć do własnego dziecka” niż klasyczne dzieło „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały” Elaine Mazlish. To radosna książka, która może całkowicie zmienić jakość twojego rodzicielstwa, a dziecku pomóc przeżyć szczęśliwe dzieciństwo.

Informacje techniczne

Wydawca: Rajmedia
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2015
EAN: 9788363154394
ID: 445350

Zobacz również

Pamiętnik Perełki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...