TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Ta książka pomogła już milionom rodzin na świecie!

Czy Ty również, jak większość rodziców, masz problemy w porozumieniu się ze swoim dzieckiem? Może nawet masz czasem wrażenie, że Twoje dziecko żyje w całkiem innym świecie... Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by czuło się wysłuchane, by czuło, że interesujesz się jego problemami... a jednocześnie chcesz, by wreszcie zaczęło się Ciebie słuchać - przeczytaj tę książkę.

Czytając tę książkę zdziwisz się, jak bardzo może odmienić się Twoja relacja z dziećmi. Ta książka burzy popularne stereotypy, pokazuje całkowicie nowy sposób komunikacji z dzieckiem. Jej lektura sprawi, że naprawdę nauczysz się mówić tak, by Twoje dziecko Cię słuchało i słuchać tak, by chciało mówić do Ciebie.

Tu nie ma niepotrzebnej teorii, trudno znaleźć inną tak do bólu praktyczną książkę. I to naprawdę działa, co potwierdzają miliony przykładów rodzin, które skorzystały z wiedzy autorek tej książki - zresztą sam zobacz również opinie naszych Klientów poniżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jak sprawić, by dziecko czuło się przez Ciebie kochane i rozumiane
  • co zrobić, by nauczyć dziecko posłuszeństwa i odpowiedzialności

...zdecydowanie powinieneś przeczytać tę książkę.

Czytając ją dowiesz się również:

  • dlaczego kary najczęściej odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego
  • jak nagradzać i chwalić dziecko
  • jak akceptować negatywne uczucia dziecka i radzić sobie z tymi uczuciami
  • jak radzić sobie z własną złością, gdy dziecko Cię zdenerwuje, by wyeliminować niepotrzebne krzyki

Z całą pewnością chcesz wychować dziecko na zaradnego człowieka, który w dorosłym życiu da sobie radę i będzie umiał skutecznie rozwiązywać własne problemy. Jak to zrobić?

Dzięki poradom autorek nauczysz się rozpoznawać negatywne uczucia zarówno swoje, jak i dziecka i skutecznie sobie z nimi radzić. Dzięki temu Twoje dziecko nauczy się lepiej sobie radzić z trudnymi sytuacjami.

Czytając tę książkę nauczysz się też, jak pomagać dziecku w rozwiązywaniu jego problemów, aby zachęcać je do samodzielności, dzięki czemu stanie się zaradne w dorosłym życiu. A także jak zamiast bezsensownego karania, uczyć odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji.

Adele Faber i Elaine Mazlish są autorkami popularnych poradników edukacyjnych, które zdobyły duże uznanie wśród rodziców, wychowawców i psychologów. Ich książki stały się bestsellerami na całym świecie. Autorki mieszkają w Long Island, każda z nich jest matką trójki dzieci.

Uwaga! Wydanie polskie tej książki zawiera świadectwa polskich rodziców, które pokazują, że wskazówki autorek naprawdę działają, także w Polsce.

Ta książka może całkowicie odmienić relacje z Twoimi dziećmi - sięgnij po nią już teraz!

Zobacz również wydanie tej książki w twardej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 432
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788372787866
ISBN: 978-83-7278-786-6
ID: 251726

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...