TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pan jest z Tobą dzielny wojowniku

Często w tych najtrudniejszych chwilach życia, kiedy tracimy już nadzieję, w nasze serca wkrada się zwątpienie. Gdzie jest Bóg? Dlaczego na to pozwala? Czy zapomniał o nas? Wtedy najbardziej tęsknimy za Jego obecnością, ale nie starcza nam sił nawet na to, by się pomodlić. Wszystko stracone.

A jednak właśnie wtedy, w najbardziej ponurych ciemnościach naszego zwątpienia, najłatwiej przeoczyć cichą i wierną obecność Pana. Wtedy, kiedy nie ma już żadnej nadziei, On przychodzi i mówi do nas jak do Gedeona: "Pokój z tobą! Nie bój się niczego! Nie umrzesz".

I ukazał mu się Anioł Pana. "Pan jest z tobą - rzekł mu - dzielny wojowniku!". Odpowiedział mu Gedeon: "Wybacz, panie mój! Jeżeli Pan jest z nami, skąd pochodzi to wszystko, co się nam przydarza?"

Sdz 6, 12-13

My także niekiedy tracimy rozeznanie we własnym życiu, nie jesteśmy pewni, do czego Bóg nas powołuje, czujemy się zagubieni - a nawet obawiamy się modlić, niepewni, czy jesteśmy gotowi na zmiany, których może dokonać w naszym życiu Boża moc. Tymczasem wystarczy poddać się miłości Ducha Świętego. Jak to uczynić?

Ojciec Witko, obficie czerpiąc z piękna opowieści Starego Testamentu, przedstawia całą galerię postaci, które Bóg prowadził do większej wiary. Historie Hagar, Jozuego, Estery, Daniela uczą nas, jak rozpoznawać działanie Bożej mocy w naszym życiu i przekonują, że Bóg nie opuszcza nigdy swoich dzieci.

Oprócz rozważań oraz modlitw zaczerpniętych z tradycji biblijnej w książce o. Witko jak zwykle znajdziemy także świadectwa osób, które doznały uzdrowienia oraz duchowej przemiany dzięki łasce Ducha Świętego.

O. Józef Witko, franciszkanin, autor książek: "Nie bój się, wierz tylko!", "Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną" oraz "Uzdrawiająca moc Ducha Świętego". Już od ponad 10 lat odprawia w całej Polsce Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Józef Witko
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989264
ISBN: 9788361989264
ID: 185311

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pan jest z Tobą dzielny wojowniku Pan jest z Tobą dzielny wojowniku
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...